Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | surový prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 25-50 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | veľkosť minerálu určuje jeho najdlhšia strana |
| Číslo tovaru | 45630 |
| Prevedenie | surový prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 25-50 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | veľkosť minerálu určuje jeho najdlhšia strana |
| Číslo tovaru | 45636 |
| Prevedenie | surový prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 35-60 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | veľkosť minerálu určuje jeho najdlhšia strana |
| Číslo tovaru | 45642 |
| Prevedenie | surový prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 35-60 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | veľkosť minerálu určuje jeho najdlhšia strana |
| Číslo tovaru | 45643 |
| Prevedenie | surový prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 35-60 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | veľkosť minerálu určuje jeho najdlhšia strana |
| Číslo tovaru | 45648 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 11 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 45594 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 11 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika, Čína |
| Číslo tovaru | 45599 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 11 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 45600 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 8 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 45606 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 8 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika, Čína |
| Číslo tovaru | 45611 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 8 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 45612 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 18 x 16 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika, Čína |
| Číslo tovaru | 45623 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 18 x 16 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 45624 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Austrálie, Indie |
| Číslo tovaru | 48443 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 48444 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 48453 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Afghánistán |
| Číslo tovaru | 48454 |
| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo tovaru | 48455 |
| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo tovaru | 48456 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 48470 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)