Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Austrálie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49356 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Afghánistán |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49377 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Španělsko |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49382 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Španělsko |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49383 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika, Čína |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49388 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika, Čína |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49389 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49399 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49400 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49401 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49408 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49409 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49410 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika, Čína |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49421 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Brazílie, Čína |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49422 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49435 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49467 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49468 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Namibie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49469 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Namibie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49470 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Namibie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49471 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)