Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťStrelci sú veľmi energickým a optimistickým znamením, ktorému vládne element ohňa. Radi spoznávajú nové miesta a nových ľudí a bývajú úprimní, priateľskí a spoločenskí. Veľakrát urobia všetko pre slobodu. Veria, že ich budúcnosť je plná príležitostí. Majú sklony k zvedavosti a túžbu po poznávaní, čo je často ich motiváciou pre osobný i profesijný rast. Strelci môžu byť niekedy nedočkaví a rozhodovať sa rýchlo bez premýšľania o dôsledkoch. To im prináša dobrodružstvo, ktoré vo svojom živote toľko potrebujú.
Zistite viac aj o ďalších znameniach zverokruhu v našom špecializovanom článku Minerály podľa znamenia zverokruhu: Objavte tie, ktoré skutočne podporia vaše znamenia. Veľa ďalších informácií sa môžete tiež dočítať v článkoch zameraných na minerály podľa čakier, minerály podľa ich účinkov alebo priamo v kategórii Minerály podľa abecedy, kde detailnejšie rozoberáme jednotlivé druhy minerálov a drahých kameňov.
| Veľkosť | 12x7x4 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51560 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 18 x 16 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 45618 |
| Prevedenie | tromlovaný prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 115 ks |
| Číslo tovaru | 47954 |
| Prevedenie | tromlovaný prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 80 ks |
| Číslo tovaru | 47958 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Austrálie, Indie |
| Číslo tovaru | 48443 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 48444 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 48453 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Afghánistán |
| Číslo tovaru | 48454 |
| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo tovaru | 48455 |
| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo tovaru | 48456 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie, Čína |
| Číslo tovaru | 48467 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 48470 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 48476 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo tovaru | 48482 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo tovaru | 48494 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Austrálie |
| Číslo tovaru | 48497 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo tovaru | 48498 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo tovaru | 48516 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Číslo tovaru | 48518 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 48524 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)