Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49170 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49171 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49175 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49176 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49177 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49184 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49185 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49188 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49189 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49331 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49332 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49333 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49334 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49335 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49345 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49346 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49347 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49350 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Austrálie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49354 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Austrálie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49355 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)