Jarná kreatívna inšpirácia: 5 tipov na jarné tvorenie

Pondelok, 8. apríl 2024

Jar je tu as ňou čerstvá dávka inšpirácie na tvorenie jarných dekorácií! V tomto článku vám prinášame päť kreatívnych nápadov na DIY svietnik, papierové snežienky alebo nástenné dekorácie. Pustite sa do jarného tvorenia ešte dnes!

Jarná kreatívna inšpirácia: 5 tipov na jarné tvorenie

Svietnik so sušenými kvetmi

Nevyhadzujte pohárik od zavarenín, ale vyrobte z nej štýlový svietnik! Sušené kvety mu dodajú jarný nádych a šikovne nalepené jutové vrkôčiky zase zakryjú závity.

Zobraziť celý návod >>>

Mistička so sušenými kvetmi

Komu by sa nehodila mištička na drobnosti, šperky, kľúče, drobné alebo na úplne niečo iné? Vyrobte si takú mištičku ľahko zo samotvrdnúcej hmoty. Ozdobiť ju môžete lisovanými kvetmi a okraje môžete zafarbiť do zlata alebo pokojne do inej vašej obľúbenej farby.

Zobraziť celý návod >>>

Dekorácia so sušenými kvetmi

Tak trochu iný jarný veniec môžete vytvoriť podľa tohto návodu od Marti. Potrebovať budete veľké drevené korálky, drevený kruh, jutový povrázok, sušené kvety a predovšetkým tavnú pištoľ, ktorá to všetko spojí dohromady v originálnej dekorácii.

Zobraziť celý návod >>>

Papierové snežienky

Jarné tvorenie sa zaobíde aj bez sušených alebo lisovaných kvetov. Vytvoriť si ich môžete totiž aj z papiera! Skúste si vytvoriť napríklad tieto papierové snežienky a zaveste ich doma na kvety alebo napríklad na závesy.

Zobraziť celý návod >>>

Macramé kruh Jar je tu!

Privolajte jar štýlovým jarným vencom na dvere z macramé a drevených korálikov s písmenkami. Vzkaz môžete vytvoriť aj úplne iný alebo môžete namiesto korálok z písmenky použiť obyčajné drevené korálky a treba ich dozdobiť kvetinovými motívmi fixkou.

Zobraziť celý návod >>>

PRODUKTOVÝ TIP: Lis na kvety

Sušené kvety si nemusíte kupovať, ale môžete ich aj sami sušiť a lisovať v knihách a starých novinách, ale riskujete, že si knižku poničíte. Preto máme v ponuke tento lis na kvety. Práca s ním bude baviť veľké aj malé. Lis na kvety je skvelý spôsob, ako v deťoch prebudiť prirodzený záujem o prírodu, ale hodí sa samozrejme aj na lisovanie kvetov pre vašu tvorbu. Okrem návodov z článku vyššie môžete využiť lisované kvety pri tvorení s krištáľovou živicou!

Pozrite si aj ďalšie návody na šperky aj dekorácie! Fotonávod vás prevedie tvorbou krok po kroku av sekcii Materiál na výrobu nájdete presne to, čo je k jednotlivým projektom potrebné. Takže nebudete musieť nič ďalšie riešiť a môžete sa pustiť rovno do tvorenia! Návody sú zadarmo, naopak nás veľmi potešia, keď výsledky svojej tvorby, inšpirovanej práve v sekcii Návodov označíte na sociálnych sieťach, aby sme sa spolu s vami mohli radovať z hotového diela!

Všetko pre jarné a veľkonočné tvorenie

Budeme radi, keď sa s nami podelíte o výsledky svojej tvorby. Buď na našom Facebooku, alebo na Instagrame

Súvisiace články

Júlová výzva: More a dovolenka + 5 nápadov čo tvoriť

Júlová výzva: More a dovolenka + 5 nápadov čo tvoriť

Zapojte sa do júlovej výzvy, ktorej témou je tvorenie s motívom mora a dovolenky. Tvorte, pochváľte sa nám a vyhrajte až 40 €!

Návody na DIY doplnky na festival pre dokonalý outfit

Návody na DIY doplnky na festival pre dokonalý outfit

Dotvorte si originálny festivalový outfit, s ktorým budete za hviezdu! Pripravili sme pre vás 5 návodov napríklad na trendy náramky, body chain alebo reťaz na topánku. Prezrite si ich hneď teraz!

7 DIY návodov na šperky a dekorácie pre dokonalú relaxáciu

7 DIY návodov na šperky a dekorácie pre dokonalú relaxáciu

Objavte relaxačné kúzlo tvorenia! Prinášame vám jednoduché návody na šperky a dekorácie s motívmi relaxácie a meditácie, ktoré si môžete vytvoriť nielen v rámci Týždňa jogy. Na konci článku nájdete aj tipy na darčeky a sady na tvorenie. Vytvorte si vlastné harmonické prostredie pomocou ktorého môžete ľahko dosiahnuť vnútorný pokoj a rovnováhu.

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 763+ recenzií - zobraziť všetko

Marie
Streda, 17. Júl 2024

100%

Vše OK dle přání.

Marcela
Utorok, 16. Júl 2024

100%

Vše v pohodě. Velký výběr.

DAGMAR
Pondelok, 15. Júl 2024

100%

SPOKOJENOST