Tipy na DIY veľkonočnú výzdobu

Streda, 8. marec 2023

Veľká noc je už za rohom a čaká tam spolu s jarou… Privolajte ich hravým veľkonočným tvorením z papiera, macramé alebo upcykláciou!

Tipy na DIY veľkonočnú výzdobu

Papierové vtáčiky jarabáčiky

Prví poslovia jari môžu visieť v okne, na balkóne, kde sa budú pekne trepotať vo vetre, alebo na vchodových dverách. Do tvorenia sa môžete pustiť aj s deťmi podľa tohto návodu.

Roztomilé macramé kuriatko

Vtáčiky môžete nielen skladať z papiera! Skúste to trebárs z macramé priadze podľa tohto návodu. Takéto roztomilé kuriatko sa bude medzi maľovanými vajíčkami krásne vynímať.

Kalíšky s veľkonočnými motívmi

Máte doma nudné jednofarebné kalíšky, ktorým chcete vdýchnuť nový život, alebo chcete vylepšiť nejaké úplne nové? Oboje je možné, inšpiráciu na originálne pomaľované kalíšky nájdete tu.

Vajíčka z hodvábneho papiera

Ak hľadáte tip na veľkonočné tvorenie, ktoré zaberie doslova pár minút, sú tu tieto vajíčka z hodvábneho papiera od našej autorky Báry.

Pletené vajíčko

Keď dáte bahniatka do vázy, budete potrebovať ešte niečo na ozdobenie. Na to môžu poslúžiť tieto krásne pletené vajíčka so zajačikom sediacim uprostred.

Na tie naozajstné vajíčka tu je macramé stojanček

Keď si dáte námahu s maľovanými vajíčkami, kraslicami, doprajte im exkluzívne miesto, kde ich môžete bezpečne vystaviť. Tento macramé stojanček na vajíčka je presne to, čo hľadáte.

A na tie čokoládové vajíčka upcyklovaný pohárik

Nevyhadzujte staré poháre, ale upcyklujte ich! Pomocou washi pásky a kriedového spreja môžete vytvoriť za pár minút takéto krásne poháriky, ktoré poslúžia aj ako super darčekové balenie.

Chcete ešte viac jarnej inšpirácie? Máme pre vás tipy na ďalších 5 návodov z drevených korálikov aj zo samotvrdnúcej hmoty, nájdete ich v tomto článku. A kým utečiete ako zajac, mrknite sa na našu ušatú hopsajúcu inšpiráciu, kde nájdete návody s motívom zajačikov.

Všetky návody sú zdarma a veľmi nás poteší, ak výsledky svojej tvorby inšpirovanej práve v sekcii Návodov označíte na sociálnych sieťach, aby sme sa spolu s vami mohli radovať z hotového diela!

Ak sa budete svojou tvorbou chváliť na Facebooku alebo na Instagrame, poteší nás, ak fotku označíte #inspiraciaodmanumi.

 

Súvisiace články

Veľkonočné tvorenie s deťmi

Veľkonočné tvorenie s deťmi

Chcete na Veľkú noc tvoriť s deťmi a hľadáte inšpiráciu? Tento článok je pre vás! Prinášame vám 6 návodov, ktorých tvorba bude baviť nielen deti, ale aj vás.

Hopsajúca ušatá inšpirácia

Hopsajúca ušatá inšpirácia

Vyrobte si originálne ušaté dekorácie s motívmi veľkonočných zajačikov!

Veľkonočný zajačik 6x inak

Veľkonočný zajačik 6x inak

Veľká noc má mnoho symbolov. Maľované vajíčka, korbáč, baranček alebo veľkonočný zajačik. A práve na zajačika sme sa zamerali v tomto článku, v ktorom prinášame 6 tipov a návodov na zajačikov, ktorí prinesú Veľkú noc až k vám domov.

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 701+ recenzií - zobraziť všetko

Eva
Sobota, 1. Apríl 2023

100%

Super rýchle dodanie

Hana
Sobota, 1. Apríl 2023

100%

Rychlá a bezproblémová objednávka, doporučuji.

Ludmila
Piatok, 31. Marec 2023

100%

Rychle vyřízená objednávka

+ Rychlost vyřízení, ochotná prodavačka