Veľkonočné tvorenie s deťmi

Neděle, 12. marec 2023

Chcete na Veľkú noc tvoriť s deťmi a hľadáte inšpiráciu? Tento článok je pre vás! Prinášame vám 6 návodov, ktorých tvorba bude baviť nielen deti, ale aj vás.

Veľkonočné tvorenie s deťmi

Kraslice zo zažehľovacích korálikov

Tvoriť zo zažehľovacích korálikov je zážitok pre malých aj veľkých. Deti sa dokážu celé hodiny hrať so skladaním korálikov a spoločne s nimi (a so žehličkou) potom vytvoríte výsledný výrobok. Také vajíčka zo zažehľovacích korálikov môžete ozdobiť brmbolcami alebo strapčekmi a potom na ne môžete nalepiť magnet a vytvoriť si tak štýlovú magnetku.

Pozdrav maľovaný prstovými farbami

Je nutné najskôr zakryť gauč, bielu stenu aj drevený stôl, ale potom už je možné pustiť deti k prstovým farbám a nechať ich vytvoriť originálne prianie s vajíčkami z odtlačkov prstov.

Sfúknite hneď dve priania, keď už je všetko zakryté

Nielen s prstovými farbami, ale aj s fúkacími fixkami je veľká zábava! Druhý tip na vytvorenie pozdravu nájdete práve tu.

Zajačikovia skočili do kvetináča

Veľkonočné zápichy do kvetináčov sú proste každoročná klasika! Z drevených korálikov môžete vytvoriť roztomilých zajačikov, ktoré potešia ako ozdoba kvetináča od vnúčaťa každú babku aj dedka.

Zajačikovia zo ženilkových drôtikov

Trochu pokročilejší tvorcovia zvládnu vymodelovať chlpatých zajačikov zo ženilkových drôtikov, ktoré tiež môžete zapichnúť vedľa narcisu alebo pokojne zavesiť trebárs na dvere.

Ušatá rodinka z drevených korálikov

Posledný návod kombinuje oba predchádzajúce – v tomto prípade využijeme koráliky na telíčko a ženilkové drôtiky na roztomilé chlpaté ušká. Aj tento zajačik môže byť hotový behom pár minút, tak k nemu môžete prirobiť ešte ďalších kamarátov a vytvoriť si tak celú ušatú rodinku.

Chcete ešte viac jarnej inšpirácie alebo máte pocit, že s deťmi zvládnete vytvoriť aj trochu väčšie projekty, alebo už máte všetko vytvorené? Mrknite sa trebárs na ušatú inšpiráciu s návodmi na tvorbu s motívmi zajačikov alebo na inšpiráciu na veľkonočné DIY tvorenie z papiera, macramé alebo korálikov.

Všetky návody sú zadarmo a veľmi nás poteší, ak výsledky svojej tvorby inšpirovanej práve v sekcii Návodov označíte na sociálnych sieťach, aby sme sa spolu s vami mohli radovať z hotového diela!

Ak sa budete svojou tvorbou chváliť na Facebooku alebo na Instagrame, poteší nás, ak fotku označíte #inspiraciaodmanumi.

 

Súvisiace články

Hopsajúca ušatá inšpirácia

Hopsajúca ušatá inšpirácia

Vyrobte si originálne ušaté dekorácie s motívmi veľkonočných zajačikov!

Tipy na DIY veľkonočnú výzdobu

Tipy na DIY veľkonočnú výzdobu

Veľká noc je už za rohom a čaká tam spolu s jarou… Privolajte ich hravým veľkonočným tvorením z papiera, macramé alebo upcykláciou!

Veľkonočný zajačik 6x inak

Veľkonočný zajačik 6x inak

Veľká noc má mnoho symbolov. Maľované vajíčka, korbáč, baranček alebo veľkonočný zajačik. A práve na zajačika sme sa zamerali v tomto článku, v ktorom prinášame 6 tipov a návodov na zajačikov, ktorí prinesú Veľkú noc až k vám domov.

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 701+ recenzií - zobraziť všetko

Eva
Sobota, 1. Apríl 2023

100%

Super rýchle dodanie

Hana
Sobota, 1. Apríl 2023

100%

Rychlá a bezproblémová objednávka, doporučuji.

Ludmila
Piatok, 31. Marec 2023

100%

Rychle vyřízená objednávka

+ Rychlost vyřízení, ochotná prodavačka