Inšpirácia pre tvorenie medzi sviatkami

Pondelok, 26. december 2022

Rok 2022 utiekol ako voda a my sa s ním pomaly lúčime. Či už organizujete novoročné párty alebo vítate nový rok pokojne, možno vás zaujme jeden z týchto nápadov!

Inšpirácia pre tvorenie medzi sviatkami

Vystavte si okamihy, na ktoré nechcete zabudnúť!

Niekto tvrdí, že tie najkrajšie okamihy treba prežiť a niekto naopak rád fotí, zaznamenáva a vystavuje. Ak ste hrdými členmi druhej spomínanej skupiny, potom tieto tri návody budú presne pre vás! Vytvorte si fotorámik zo špachtlí v scandi, boho alebo glamour štýle a vystavte si tie najkrajšie spomienky.

To chce KĽUD…

… a hlavne sa z toho nezblázniť! Po novom roku sa často všetko zblázni, ľudia si plnia predsavzatia, avšak mnohokrát najlepšou voľbou je trochu zvoľniť. Pokoj síce vytvoriť nedokážeme, ale môžete si ho aspoň trochu manifestovať touto mištičkou zo samotvrdnúcej hmoty. Môžete ju použiť napríklad na odkladanie kľúčov a potom budete mať pokoj dvojnásobný, pretože ich nebudete musieť hľadať! :)

Podporte svoje predsavzatia minerálmi

Či už si prajete čokoľvek, náramok alebo iný šperk z minerálov vám môže poslúžiť ako talizman, pripomienka a vraj aj ako pomocník, na splnenie vašich cieľov. Na šperk si môžete pripnúť prívesok alebo korálik, ktorá Vám bude pripomínať vaše predsavzatia alebo sa môžete ponoriť do tohto článku, ktorý vysvetľuje údajné magické schopnosti minerálov. A tiež môžete spojiť minerál podľa toho, čo si prajete a komponent na pripomienku a to potom predsa pôjde plnenie predsavzatia úplne samo.

Doraz na party, mrk mrk

E-mailové pozvánky aj Facebookové udalosti sú fajn, ale jedna vec je ešte lepšia – papierová pozvánka, ktorú vlastnoručne vyrobíte! Skúste napríklad takú žmurkaciu pozvánku, ktorú môžete napríklad washi páskami doladiť k téme vašej silvestrovskej párty.

Buďte hviezdou večera

Jednoduché náušnice s hviezdičkami podľa návodu od Lucie Svobodovej dokáže vytvoriť každý! Farbu korálikov navyše môžete vybrať tak, aby sedela k farbe svojho silvestrovského outfitu.

Aby bola aj párty hviezdna

Netreba pozývať na párty celebrity, aby bola párty naozaj hviezdna. Stačí si vyrobiť tieto jednoduché hviezdy z holografickej fólie. Potrebujete len fóliu, rezačku a tavnú pištoľ a zachvíľu môžete zdobiť.

Perly sa hodia na každú príležitosť

Hovorí sa, že perly pozdvihnú outfit na ďalšiu úroveň. Našťastie už nie sú potrebné pravé perál, môžete si vytvoriť takýto krásny náhrdelník alebo jeden z množstva ďalších perlových návodov z našej Inšpiračnej galérie z plastových imitácií perál. Tie sú rovnako krásne a navyše oveľa ľahšie, než skutočné perly. Môžete si tak nimi jednoducho a efektne ozdobiť napríklad aj čelenku alebo kruhové náušnice.

Rozhodne to chce trblietky!

Vyrobte si pár týchto štýlových podtáckov z Jesmonite a hlavne nezabudnite na trblietky. Nemusíte sa držať iba tohto návodu, možností je veľa. Máme totiž na výber z niekoľkých desiatok foriem na odlievanie z Jesmonite hmoty, môžete si tak vytvoriť aj iné tvary a veľkosti podtáckov, svietnikov, rôzne krabičky a ďalšie funkčné dekorácie.

Budeme radi, keď sa s nami podelíte o ďalšiu silvestrovskú a novoročnú inšpiráciu buď na našom Facebooku, alebo na Instagrame, značka #inspiraceodmanumi.

Súvisiace články

Jednoduché vianočné darčeky

Jednoduché vianočné darčeky

Máte veľa ľudí, ktorých chcete obdarovať? Alebo málo času, a napriek tomu by ste radi pod stromček položili niečo vlastnoručne vyrobené? Máme pre vás inšpiráciu na vianočné darčeky, ktorých výroba nie je žiadna veda.

Upcyklované vianočné darčeky

Upcyklované vianočné darčeky

Možno aj vy ste, rovnako ako ja, hromadiči. Kreatívnym dušiam sa to občas stáva, že v rôznych objektoch vidia ďalšie možnosti využitia. Pretože tento téglik sa môže raz hodiť… A tento pohár od uhoriek je tiež veľmi pekný! Často to vedie k tomu, že nám náš tvorivý kútik pučí a pučí do objemov, ktoré už neujdú uštipačným poznámkam ostatných členov rodiny. Ale teraz máme dobrú príležitosť, ako sa zásob zbaviť! Vianoce.

Vyrobte si vianočné dekorácie v škandinávskom štýle

Vyrobte si vianočné dekorácie v škandinávskom štýle

Na tvorenie atmosféry pravých severských Vianoc veru veľa nepotrebujete. Skôr naopak. Kúzlo sa ukrýva v jednoduchosti, surových prírodných materiáloch a jemných decentných farbách. Aj preto si škandinávsky štýl získal veľkú obľubu v mnohých domácnostiach po celom svete. Inšpirujte sa našimi kreatívnymi tipmi na vianočné dekorácie v duchu scandi.

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 597+ recenzií - zobraziť všetko

Mária
Pondelok, 23. Január 2023

100%

Rýchle dodonie

Igor
Pondelok, 23. Január 2023

100%

O.K.

Eva
Neděle, 22. Január 2023

100%

Super