Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | odtiene hnedej farby |
| Veľkosť | různé |
| Číslo tovaru | 44043 |
| Prevedenie | odtiene čiernej farby |
| Veľkosť | různé |
| Číslo tovaru | 44044 |
| Prevedenie | transparentné |
| Veľkosť | 7 - 15 cm |
| Číslo tovaru | 46794 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 15,5 cm |
| Číslo tovaru | 46796 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 9 cm |
| Číslo tovaru | 46797 |
| Prevedenie | transparentné |
| Veľkosť | 14 x 14 cm |
| Doplňujúce informácie | podložku možno spájať a tým si vytvoriť väčšiu plochu |
| Číslo tovaru | 47366 |
| Prevedenie | mix farieb |
| Veľkosť | 5 x 5 mm |
| Doplňujúce informácie | 220 ks, 1 podložka |
| Číslo tovaru | 47940 |
| Prevedenie | mix farieb |
| Veľkosť | 5 x 5 mm |
| Doplňujúce informácie | 220 ks, 1 podložka |
| Číslo tovaru | 47942 |
| Prevedenie | mix farieb |
| Veľkosť | 5 x 5 mm |
| Doplňujúce informácie | 220 ks, 1 podložka |
| Číslo tovaru | 47943 |
| Prevedenie | lososové |
| Veľkosť | 4-8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Doplňujúce informácie | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo tovaru | 17025 |
| Prevedenie | vo farbe zlata |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1,7 mm |
| Číslo tovaru | 22396 |
| Prevedenie | vo farbe zlata |
| Veľkosť | 12 mm |
| Šírka prieťahu | 2,1 mm |
| Číslo tovaru | 22397 |
| Prevedenie | biele s farebnými znakmi |
| Veľkosť | 7 mm |
| Šírka prieťahu | 3,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 80 ks |
| Číslo tovaru | 36792 |
| Prevedenie | biele s čiernymi znakmi |
| Veľkosť | 7 x 7 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 140 ks |
| Číslo tovaru | 36798 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 24x9 mm |
| Číslo tovaru | 43872 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 24x9 mm |
| Číslo tovaru | 43874 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 24x9 mm |
| Číslo tovaru | 43875 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 24x9 mm |
| Číslo tovaru | 43876 |
| Prevedenie | hnědé |
| Veľkosť | 24x9 mm |
| Číslo tovaru | 43877 |
| Prevedenie | kompostovateľné |
| Veľkosť | 5 x 5 mm |
| Doplňujúce informácie | 5000 ks, 3 podložky |
| Číslo tovaru | 46798 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)