Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťBrúsené akrylové koráliky sú veľmi ľahké, priehľadné a majú zaujímavý tvar dvojitého kužeľa, tzv. bikon. Pomocou akrylových korálikov ľahko vytvoríte pôsobivé 3D vianočné ozdoby z magickej perly alebo drôtené hviezdy.
| Prevedenie | transparentné |
| Veľkosť | 4-8 mm |
| Doplňujúce informácie | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo tovaru | 17024 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 4-8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Doplňujúce informácie | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo tovaru | 17030 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 4-8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Doplňujúce informácie | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo tovaru | 17033 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 4-8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Doplňujúce informácie | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo tovaru | 17035 |
| Prevedenie | lososové |
| Veľkosť | 4-8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Doplňujúce informácie | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo tovaru | 17025 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 4-8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Doplňujúce informácie | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo tovaru | 17027 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)