Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | mix farieb |
| Veľkosť | 8 mm |
| Materiál | plast |
| Šírka prieťahu | 2,5 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 14416 |
| Prevedenie | mix farieb |
| Veľkosť | 10 mm |
| Materiál | plast |
| Šírka prieťahu | 4 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 50 ks |
| Číslo tovaru | 14418 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 3-12 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Doplňujúce informácie | 50 g = cca 240 ks |
| Číslo tovaru | 17013 |
| Prevedenie | krémové |
| Veľkosť | 3-12 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Doplňujúce informácie | 50 g = cca 520 ks |
| Číslo tovaru | 17014 |
| Prevedenie | vo farbe striebra |
| Veľkosť | 3-12 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Doplňujúce informácie | 50 g = cca 240 ks |
| Číslo tovaru | 17015 |
| Prevedenie | transparentné |
| Veľkosť | 4-8 mm |
| Doplňujúce informácie | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo tovaru | 17024 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 4-8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Doplňujúce informácie | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo tovaru | 17030 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 4-8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Doplňujúce informácie | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo tovaru | 17033 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 4-8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Doplňujúce informácie | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo tovaru | 17035 |
| Prevedenie | vo farbe striebra |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Číslo tovaru | 22387 |
| Prevedenie | vo farbe striebra |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Číslo tovaru | 22388 |
| Prevedenie | vo farbe zlata |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Číslo tovaru | 22393 |
| Prevedenie | vo farbe zlata |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Číslo tovaru | 22394 |
| Prevedenie | vo farbe zlata |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,6 mm |
| Číslo tovaru | 22395 |
| Prevedenie | transparentné |
| Veľkosť | 12 mm |
| Šírka prieťahu | 2,1 mm |
| Číslo tovaru | 33747 |
| Prevedenie | transparentné |
| Veľkosť | 14 mm |
| Šírka prieťahu | 2,4 mm |
| Číslo tovaru | 33748 |
| Prevedenie | transparentné |
| Veľkosť | 16 mm |
| Šírka prieťahu | 2,4 mm |
| Číslo tovaru | 33749 |
| Prevedenie | transparentné |
| Veľkosť | 20 mm |
| Šírka prieťahu | 3,7 mm |
| Číslo tovaru | 33751 |
| Objem | 29 ml |
| Doplňujúce informácie | max. teplota prania 30 °C |
| Kód výrobcu | 49600 |
| Číslo tovaru | 37866 |
| Prevedenie | krémovobiele |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo tovaru | 42333 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)