Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | krémovobiele |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo tovaru | 42334 |
| Prevedenie | krémovobiele |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo tovaru | 42336 |
| Prevedenie | krémovobiele |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo tovaru | 42337 |
| Prevedenie | krémovobiele |
| Veľkosť | 12 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Doplňujúce informácie | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo tovaru | 42338 |
| Prevedenie | krémovobiele |
| Veľkosť | 14 mm |
| Šírka prieťahu | 1,8 mm |
| Doplňujúce informácie | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo tovaru | 42339 |
| Prevedenie | krémovobiele |
| Veľkosť | 16 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Doplňujúce informácie | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo tovaru | 42340 |
| Prevedenie | krémovobiele |
| Veľkosť | 18 mm |
| Šírka prieťahu | 2,2 mm |
| Doplňujúce informácie | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo tovaru | 42341 |
| Prevedenie | svetloružové |
| Veľkosť | 24x9 mm |
| Číslo tovaru | 43871 |
| Prevedenie | svetlosivé |
| Veľkosť | 24x9 mm |
| Číslo tovaru | 43878 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 24x9 mm |
| Číslo tovaru | 43880 |
| Prevedenie | odtiene bielej farby |
| Veľkosť | různé |
| Číslo tovaru | 44035 |
| Prevedenie | odtiene ružovej farby |
| Veľkosť | různé |
| Číslo tovaru | 44036 |
| Prevedenie | odtiene oranžovej farby |
| Veľkosť | různé |
| Číslo tovaru | 44037 |
| Prevedenie | odtiene červenej farby |
| Veľkosť | různé |
| Číslo tovaru | 44038 |
| Prevedenie | odtiene zelenej farby |
| Veľkosť | různé |
| Číslo tovaru | 44039 |
| Prevedenie | odtiene tyrkysovej farby |
| Veľkosť | různé |
| Číslo tovaru | 44040 |
| Prevedenie | odtiene modrej farby |
| Veľkosť | různé |
| Číslo tovaru | 44041 |
| Prevedenie | odtiene fialovej farby |
| Veľkosť | různé |
| Číslo tovaru | 44042 |
| Prevedenie | odtiene hnedej farby |
| Veľkosť | různé |
| Číslo tovaru | 44043 |
| Prevedenie | odtiene čiernej farby |
| Veľkosť | různé |
| Číslo tovaru | 44044 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)