Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | transparentné |
| Veľkosť | 16 x 14,5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 1 ks |
| Číslo tovaru | 47368 |
| Prevedenie | mix farieb |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje korálky, prívesky, kovový základ na čelenku, Elastomer 0,8 mm a nožnice |
| Číslo tovaru | 47795 |
| Prevedenie | mix farieb |
| Veľkosť | 5 x 5 mm |
| Doplňujúce informácie | 220 ks, 1 podložka |
| Číslo tovaru | 47941 |
| Prevedenie | pastelové viacfarebné |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | akryl |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje cca 115 ks |
| Číslo tovaru | 51374 |
| Prevedenie | farebné |
| Veľkosť | 5 x 5 mm |
| Doplňujúce informácie | 8000 ks, 3 podložky |
| Číslo tovaru | 46792 |
| Prevedenie | mix farieb |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | plast |
| Šírka prieťahu | 3,4 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 25 ks |
| Číslo tovaru | 14417 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 3-12 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Doplňujúce informácie | 50 g = cca 240 ks |
| Číslo tovaru | 17013 |
| Prevedenie | vo farbe zlata |
| Veľkosť | 3-12 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Doplňujúce informácie | 50 g = cca 240 ks |
| Číslo tovaru | 17016 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 4-8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Doplňujúce informácie | 50 g = cca 1000 ks |
| Číslo tovaru | 17027 |
| Objem | 29 ml |
| Doplňujúce informácie | max. teplota prania 30 °C |
| Kód výrobcu | 49600 |
| Číslo tovaru | 37866 |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 1000 ks |
| Kód výrobcu | 49640 |
| Číslo tovaru | 37869 |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 1000 ks |
| Kód výrobcu | 49641 |
| Číslo tovaru | 37870 |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 1000 ks |
| Kód výrobcu | 49642 |
| Číslo tovaru | 37871 |
| Prevedenie | krémovobiele |
| Veľkosť | 20 mm |
| Šírka prieťahu | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Číslo tovaru | 42342 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 24x9 mm |
| Číslo tovaru | 43869 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 9 cm |
| Číslo tovaru | 46795 |
| Veľkosť | 10 cm |
| Číslo tovaru | 46793 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)