Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | farebné |
| Veľkosť | 4 mm |
| Materiál | plast |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje cca 1280 kusov |
| Číslo tovaru | 48130 |
| Prevedenie | viacfarebné, proužkované |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | polymer |
| Šírka prieťahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňujúce informácie | 1 šnúrka = 40 cm (cca 300 ks v balení) |
| Číslo tovaru | 51370 |
| Prevedenie | viacfarebné |
| Veľkosť | 6 - 11 mm |
| Materiál | plast, polymer |
| Šírka prieťahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje cca 2 700 ks heishi korálků, 110 ks polymerových a plastových korálků s motivy a elastomer |
| Číslo tovaru | 51371 |
| Prevedenie | žltá, ružová, modrá a fialová |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | polymer |
| Šírka prieťahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňujúce informácie | 1 šnúrka = 40 cm (cca 300 ks v balení) |
| Číslo tovaru | 48122 |
| Prevedenie | červené, červená, ružová, oranžová a biela |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | polymer |
| Šírka prieťahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňujúce informácie | 1 šnúrka = 40 cm (cca 300 ks v balení) |
| Číslo tovaru | 48124 |
| Prevedenie | pastelové viacfarebné |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | polymer |
| Šírka prieťahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňujúce informácie | 1 šnúrka = 40 cm (cca 300 ks v balení) |
| Číslo tovaru | 48127 |
| Prevedenie | odtiene modré, zelené a biele |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | polymer |
| Šírka prieťahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňujúce informácie | 1 šnúrka = 40 cm (cca 300 ks v balení) |
| Číslo tovaru | 48123 |
| Prevedenie | béžové, hnedé, čierne a biele |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | polymer |
| Šírka prieťahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňujúce informácie | 1 šnúrka = 40 cm (cca 300 ks v balení) |
| Číslo tovaru | 48129 |
| Prevedenie | farebné |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | polymer |
| Šírka prieťahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňujúce informácie | 1 šnúrka = 40 cm (cca 300 ks v balení) |
| Číslo tovaru | 48128 |
| Prevedenie | mix farieb |
| Veľkosť | 5 x 5 mm |
| Doplňujúce informácie | cca 1900 ks v balení |
| Číslo tovaru | 47365 |
| Prevedenie | neónové farby |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | polymer |
| Šírka prieťahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňujúce informácie | 1 šnúrka = 40 cm (cca 300 ks v balení) |
| Číslo tovaru | 48125 |
| Prevedenie | mix farieb |
| Veľkosť | 5 x 5 mm |
| Doplňujúce informácie | cca 1100 ks v balení |
| Číslo tovaru | 46787 |
| Prevedenie | čierno-biele |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | polymer |
| Šírka prieťahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňujúce informácie | 1 šnúrka = 40 cm (cca 300 ks v balení) |
| Číslo tovaru | 48126 |
| Prevedenie | perleťové farby |
| Veľkosť | 5 x 5 mm |
| Doplňujúce informácie | cca 1100 ks v balení |
| Číslo tovaru | 46789 |
| Prevedenie | neónové farby |
| Veľkosť | 5 x 5 mm |
| Doplňujúce informácie | cca 1100 ks v balení |
| Číslo tovaru | 46790 |
| Prevedenie | glitrové farby |
| Veľkosť | 5 x 5 mm |
| Doplňujúce informácie | cca 1100 ks v balení |
| Číslo tovaru | 46791 |
| Prevedenie | farebné |
| Veľkosť | 5 x 5 mm |
| Doplňujúce informácie | 8000 ks, 3 podložky |
| Číslo tovaru | 46792 |
| Prevedenie | farebné |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | plast, polymer |
| Šírka prieťahu | 1 - 2 mm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje cca 2600 kusov |
| Číslo tovaru | 48118 |
| Prevedenie | farebné |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | polymer |
| Šírka prieťahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje cca 2400 kusov |
| Číslo tovaru | 48131 |
| Prevedenie | farebné |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | polymer |
| Šírka prieťahu | 1,5 - 2 mm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje cca 2400 kusov |
| Číslo tovaru | 48132 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)