Tvorenie pre dlhé jesenné večery

Štvrtok, 2. november 2023

Prinášame vám inšpiráciu k jesennému tvoreniu, pri ktorom sa môžete zahriať za dlhých večerov, ktoré so sebou záver roka prináša. Pusťte sa do jedného, dvoch alebo pokojne rovno všetkých šiestich originálnych doplnkov a dekorácií!

Tvorenie pre dlhé jesenné večery

Macramé podtácok pod hrnček

Nie je snáď nič lepšie za jesenného sychravého počasia ako hrnček dobrého horúceho čaju. A aby taký hrnček nezanechal kolieska, treba použiť podtácok. A čo treba si jeden vyrobiť? Pustiť sa môžete napríklad do macramé podtácku podľa tohto návodu.

Sviečka

Sviečky k tomuto obdobiu jednoducho neodmysliteľne patria. Úplne jednoduchú sviečku si môžete vytvoriť do jednej z našich nádob, ktoré môžete štýlovo pomaľovať napríklad lístočky. Skvele sa na to hodia akrylové Posca fixy, v ponuke máme množstvo farieb i hrúbok. Nezabudnite si tiež vybrať vonnú esenciu, aby vám sviečka pekne prevoňala domov.

Kvetinová podložka s vonnou sviečkou

Samotvrdnúca hmota je obľúbeným materiálom nielen na tvorenie s deťmi. Môžete z nej vytvoriť aj takúto originálnu podložku so sušenými kvetmi alebo napríklad s trblietkami.

Kvetinová záložka do knihy

Počas jesenných večerov pri zapálenej sviečke as hrnčekom horúceho čaju sa číta jedna báseň. Alebo pokojne viac básní, poviedky, romantický príbeh alebo napínavá detektívka… Aby vám z deja nič neutieklo, môžete si vyrobiť túto štýlovú záložku do knižky.

Papierová guľa

Minimalistický štýl je trendom posledných rokov a dekorácia z papiera k nim rozhodne patrí. Už vlani sme vám priniesli inšpiráciu na škandi vianočné dekorácie, tento rok k predchádzajúcim tipom pridávame ešte tieto krásne papierové gule, ktorých výroba bude baviť aj deti.

Hviezdičkové vonné vosky

Pripravili sme pre vás návod na krásne hviezdičky z vonných voskov v jesenných farbách. Vyrobiť ich je naozaj jednoduché, skúste to. Potrebovať budete ešte aromalampu a čajovú sviečku, ale potom už stačí len zapáliť a behom chvíľky sa vašim domovom bude liať krásna (a vami vybraná) vôňa. TIP: Hotové vonné vosky môžete ale tiež zaviazať do organzového vrecka a originálny vianočný darček je na svete.

Budeme radi, keď sa s nami podelíte o výsledky svojej tvorby. Buď na našom Facebooku, alebo na Instagrame. Značka #inspiraceodmanumi

Súvisiace články

Anjelská DIY inšpirácia

Anjelská DIY inšpirácia

Anjelici neodmysliteľne patria k vianočným sviatkom. Môžeme ich vidieť na trhoch, v kostoloch aj v sprievode čerta a Mikuláša. Vytvorte si roztomilého papierového, dreveného, korálkového alebo macramé anjelika aj vy! V tomto článku sme pre vás pripravili tipy na 6 originálnych anjelikov, ktoré si môžete sami vyrobiť.

Tipy na darčeky za pár korún

Tipy na darčeky za pár korún

Darčeky nemusia byť drahé a okázalé, aby ukázali, ako vám na obdarovanom záleží! V tomto článku sme pre vás pripravili tipy na 6 originálnych darčekov, na ktoré môžete nakúpiť materiál za pár korún, ich výroba zaberie naozaj chvíľku, ale napriek tomu úplne úprimne zahrejú pri srdci. Prezrite si ich v tomto článku!

Vianočné macramé ozdoby a dekorácie

Vianočné macramé ozdoby a dekorácie

Zamotajte sa do vianočného tvorenia! Pripravili sme pre vás 6 návodov na originálne vianočné ozdoby a dekorácie z macramé priadzí. Prezrite si ich v tomto článku!

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
98 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 763+ recenzií - zobraziť všetko

pavla
Sobota, 2. December 2023

100%

spokojenost

Zdeňka
Piatok, 1. December 2023

100%

Doporučuji

Milena
Štvrtok, 30. November 2023

100%

Doporučuji.

+ Vybírala jsem podle heuréky a dopadlo to skvěle.Prima ceny,prima obchod.