Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťDuše Škorpiónov sú veľmi hlboké. Môže za to vodný živel, ktorý tomuto znameniu vládne. Škorpióni bývajú zmyselní, vášniví a odhodlaní. Mávajú silnú vôľu, ktorá im pomáha dosahovať svoje ciele a prekonávať prekážky, ktoré sa im stavajú do cesty. Jedným z veľmi charakteristických znakov tohto znamenia je, že sú emocionálne. Majú schopnosť vnímať ako svoje vlastné emócie, tak aj emócie druhých. Sú tiež ochotní vynaložiť veľké úsilie a pracovať naozaj tvrdo. Ich silnou pozitívnou stránkou je, že sú skutočne trpezliví.
Zistite viac aj o ďalších znameniach zverokruhu v našom špecializovanom článku Minerály podľa znamenia zverokruhu: Objavte tie, ktoré skutočne podporia vaše znamenia. Veľa ďalších informácií sa môžete tiež dočítať v článkoch zameraných na minerály podľa čakier, minerály podľa ich účinkov alebo priamo v kategórii Minerály podľa abecedy, kde detailnejšie rozoberáme jednotlivé druhy minerálov a drahých kameňov.
| Veľkosť | 12x7x4 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51559 |
| Prevedenie | tromlovaný prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 47949 |
| Prevedenie | tromlovaný prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 50 ks |
| Číslo tovaru | 47952 |
| Prevedenie | tromlovaný prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 80 ks |
| Číslo tovaru | 47953 |
| Prevedenie | tromlovaný prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 80 ks |
| Číslo tovaru | 47958 |
| Prevedenie | tromlovaný prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 70 ks |
| Číslo tovaru | 47959 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Číslo tovaru | 48446 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Austrálie |
| Číslo tovaru | 48451 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo tovaru | 48460 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Číslo tovaru | 48461 |
| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo tovaru | 48464 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Číslo tovaru | 48466 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Číslo tovaru | 48478 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 - 7 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo tovaru | 48481 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo tovaru | 48483 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo tovaru | 48494 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Číslo tovaru | 48512 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 48515 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo tovaru | 48528 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo tovaru | 48532 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)