Vytvorte si originálne DIY spomienky na svadbu

Utorok, 21. máj 2024

Prezrite si 5 návodov napríklad na girlande s fotografiami, macramé nástenku alebo roztomilý rámček zo zažehľovacích korálikov na fotografie či polaroidy a pustite sa do spomienkového svadobného tvorenia ešte dnes!

Vytvorte si originálne DIY spomienky na svadbu

Rámček zo zažehľovacích korálikov

Tento originálny rámček zo zažehľovacích korálikov sa hodí skvele nielen na profesionálne svadobné fotografie alebo detaily svadobného dňa, ale krásne v ňom budú vyzerať aj polaroidové momentky zo svadby. Navyše s tvorbou takýchto rámčekov môžu pomôcť aj malé družičky a radosť z nich potom bude minimálne dvojnásobná!

Zobraziť celý návod >>>

Girlanda z drevených korálikov s fotkami

Úplne jednoduchou dekoráciou z korálikov a jutových povrázkov je táto girlanda, na ktorú môžete dať svadobné fotografie a vystaviť si ich doma alebo môžete túto girlandu použiť ako súčasť zábavy na svadbe. Ako? Vyrobte girlandu, ale nechajte štipce voľné a položte vedľa fotoaparát na polaroidy. Svadobní hostia potom môžu vyfotené fotografie na girlande prichytiť sami, túto dekoráciu tak dotvoriť a vy môžete mať doma vystavenú girlandu plnú neopakovateľných úsmevov.

Zobraziť celý návod >>>

Nástenka na svadobné fotky v kruhu

Podobne ako v návode vyššie, aj táto nástenka slúži na uchytenie fotografií. Môžete si na ňu zavesiť fotky napríklad od tej úplne prvej spoločnej, z prvého výletu alebo z chvíle, keď padla tá dôležitá otázka a môžete na nej tak mať cestu vašim vzťahom alebo môže byť samozrejme zameraná len na váš svadobný deň.

Zobraziť celý návod >>>

Scrapbookový album z vašej svadby

A rovnako ako predchádzajúci návod má mnoho využití, aj tento scrapbookový album môže byť len čisto podľa vás! V návode nenájdete presný postup, ale nájdete tam rôznu inšpiráciu na to, čím môžete svoj album dozdobiť. Okrem jemných washi pások môžete využiť aj papierové samolepky, trblietavé samolepiace srdiečka alebo scrapbookové papiere, kaligrafické perá a mnoho ďalšieho! Prezrite si celú kategóriu zameranú na scrapbooking, kde všetko spomínané nájdete.

Zobraziť celý návod >>>

Macramé nástenka sa hodí nielen pre boho svadby

Boho svadby v prírode sú stále trendy a s tým, akú krásnu prírodu máme nie je ani divu! Využite prírodné materiály v kombinácii s macramé priadzami a vyuzlíkujte si túto jednoduchú, ale efektnú nástenku a kúsok prírody a spomienok si tak môžete preniesť k sebe domov.

Zobraziť celý návod >>>

Pozrite si aj ďalšie návody na šperky aj dekorácie! Fotonávod vás prevedie tvorbou krok po kroku av sekcii Materiál na výrobu nájdete presne to, čo je k jednotlivým projektom potrebné. Takže nebudete musieť nič ďalšie riešiť a môžete sa pustiť rovno do tvorenia! Návody sú zadarmo, naopak nás veľmi potešia, keď výsledky svojej tvorby, inšpirovanej práve v sekcii Návodov označíte na sociálnych sieťach, aby sme sa spolu s vami mohli radovať z hotového diela!

Budeme radi, keď sa s nami podelíte o výsledky svojej tvorby. Buď na našom Facebooku, alebo na Instagrame

Súvisiace články

Júlová výzva: More a dovolenka + 5 nápadov čo tvoriť

Júlová výzva: More a dovolenka + 5 nápadov čo tvoriť

Zapojte sa do júlovej výzvy, ktorej témou je tvorenie s motívom mora a dovolenky. Tvorte, pochváľte sa nám a vyhrajte až 40 €!

Návody na DIY doplnky na festival pre dokonalý outfit

Návody na DIY doplnky na festival pre dokonalý outfit

Dotvorte si originálny festivalový outfit, s ktorým budete za hviezdu! Pripravili sme pre vás 5 návodov napríklad na trendy náramky, body chain alebo reťaz na topánku. Prezrite si ich hneď teraz!

7 DIY návodov na šperky a dekorácie pre dokonalú relaxáciu

7 DIY návodov na šperky a dekorácie pre dokonalú relaxáciu

Objavte relaxačné kúzlo tvorenia! Prinášame vám jednoduché návody na šperky a dekorácie s motívmi relaxácie a meditácie, ktoré si môžete vytvoriť nielen v rámci Týždňa jogy. Na konci článku nájdete aj tipy na darčeky a sady na tvorenie. Vytvorte si vlastné harmonické prostredie pomocou ktorého môžete ľahko dosiahnuť vnútorný pokoj a rovnováhu.

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 763+ recenzií - zobraziť všetko

Marie
Streda, 17. Júl 2024

100%

Vše OK dle přání.

Marcela
Utorok, 16. Júl 2024

100%

Vše v pohodě. Velký výběr.

DAGMAR
Pondelok, 15. Júl 2024

100%

SPOKOJENOST