Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť22. 4. sa oslavuje Deň Zeme. Preto sme sa rozhodli od 22. do 30. apríla 2026 zlacniť o 15 % rôzne kreatívne nevyhnutnosti z prírodných materiálov. Pre využitie zľavy je potrebné v košíku zadať zľavový kód: TYDENZEME. S 15% zľavou tak môžete nakúpiť drevené korálky, vrátane tých z exotického dreva, minerály a drahé kamene, dna na háčkované košíky, drevené výrezy z preglejky na macramé, sušené kvety, prírodnú Reslin živicu a mnoho ďalšieho! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené balenia. Zľavový kód nie je možné kombinovať s inými zľavovými kódmi. Vytvorte si šperk alebo dekoráciu s nádychom prírody a spoznajte krásnu prírodných materiálov!
| Veľkosť | 18 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 7 mm |
| Číslo tovaru | 45529 |
| Veľkosť | 20 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 8 mm |
| Číslo tovaru | 45530 |
| Veľkosť | 25 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 10 mm |
| Číslo tovaru | 45531 |
| Veľkosť | 18 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 4,5 mm |
| Číslo tovaru | 45532 |
| Veľkosť | 20 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 6,5 mm |
| Číslo tovaru | 45533 |
| Veľkosť | 40 x 7 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 25 mm |
| Číslo tovaru | 45538 |
| Veľkosť | 50 x 10 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 29,6 mm |
| Číslo tovaru | 45539 |
| Veľkosť | 60 x 10 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 38 mm |
| Číslo tovaru | 45540 |
| Veľkosť | 70 x 10 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 48 mm |
| Číslo tovaru | 45541 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 8 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Peru |
| Číslo tovaru | 45608 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 18 x 16 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 45618 |
| Veľkosť | 10,5 cm |
| Doplňujúce informácie | vyrobené zo svetlého bambusu |
| Číslo tovaru | 45778 |
| Veľkosť | 21 cm |
| Doplňujúce informácie | vyrobené zo svetlého bambusu |
| Číslo tovaru | 45779 |
| Veľkosť | 34,5 cm |
| Doplňujúce informácie | vyrobené zo svetlého bambusu |
| Číslo tovaru | 45780 |
| Veľkosť | 10 cm |
| Doplňujúce informácie | vyrobené zo svetlého bambusu |
| Číslo tovaru | 45781 |
| Veľkosť | 15 cm |
| Doplňujúce informácie | vyrobené zo svetlého bambusu |
| Číslo tovaru | 45782 |
| Veľkosť | 20 cm |
| Doplňujúce informácie | vyrobené zo svetlého bambusu |
| Číslo tovaru | 45783 |
| Veľkosť | 26 cm |
| Doplňujúce informácie | vyrobené zo svetlého bambusu |
| Číslo tovaru | 45784 |
| Veľkosť | 33,5 cm |
| Doplňujúce informácie | vyrobené zo svetlého bambusu |
| Číslo tovaru | 45785 |
| Prevedenie | hnědé |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | prírodný jantar |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | na 18 cm je potrebných cca 30 ks |
| Číslo tovaru | 46024 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)