Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť22. 4. sa oslavuje Deň Zeme. Preto sme sa rozhodli od 22. do 30. apríla 2026 zlacniť o 15 % rôzne kreatívne nevyhnutnosti z prírodných materiálov. Pre využitie zľavy je potrebné v košíku zadať zľavový kód: TYDENZEME. S 15% zľavou tak môžete nakúpiť drevené korálky, vrátane tých z exotického dreva, minerály a drahé kamene, dna na háčkované košíky, drevené výrezy z preglejky na macramé, sušené kvety, prírodnú Reslin živicu a mnoho ďalšieho! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené balenia. Zľavový kód nie je možné kombinovať s inými zľavovými kódmi. Vytvorte si šperk alebo dekoráciu s nádychom prírody a spoznajte krásnu prírodných materiálov!
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43758 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43759 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43760 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43761 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43762 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43763 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43764 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43765 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43766 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43767 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43768 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43769 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43770 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43771 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43772 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43773 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | prírodné bukové drevo |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43774 |
| Veľkosť | 15 mm |
| Materiál | prírodné bukové drevo |
| Šírka prieťahu | 3,7 mm |
| Číslo tovaru | 43775 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | prírodné bukové drevo |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43776 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | prírodné bukové drevo |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43777 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)