Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť22. 4. sa oslavuje Deň Zeme. Preto sme sa rozhodli od 22. do 30. apríla 2026 zlacniť o 15 % rôzne kreatívne nevyhnutnosti z prírodných materiálov. Pre využitie zľavy je potrebné v košíku zadať zľavový kód: TYDENZEME. S 15% zľavou tak môžete nakúpiť drevené korálky, vrátane tých z exotického dreva, minerály a drahé kamene, dna na háčkované košíky, drevené výrezy z preglejky na macramé, sušené kvety, prírodnú Reslin živicu a mnoho ďalšieho! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené balenia. Zľavový kód nie je možné kombinovať s inými zľavovými kódmi. Vytvorte si šperk alebo dekoráciu s nádychom prírody a spoznajte krásnu prírodných materiálov!
| Prevedenie | tmavohnedé |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | prírodný jantar |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | na 18 cm je potrebných cca 30 ks |
| Číslo tovaru | 46025 |
| Prevedenie | hnědé |
| Veľkosť | 8 mm |
| Materiál | prírodný jantar |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | na 18 cm je potrebných cca 22 ks |
| Číslo tovaru | 46027 |
| Prevedenie | hnědé |
| Veľkosť | 4 - 6 mm |
| Materiál | prírodný jantar |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 1 g = cca 12 - 16 ks |
| Číslo tovaru | 46030 |
| Prevedenie | tmavohnedé |
| Veľkosť | 4 - 6 mm |
| Materiál | prírodný jantar |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 1 g = cca 12 - 16 ks |
| Číslo tovaru | 46031 |
| Prevedenie | žltobiele |
| Veľkosť | 4 - 6 mm |
| Materiál | prírodný jantar |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 1 g = cca 14 - 18 ks |
| Číslo tovaru | 46032 |
| Prevedenie | červené dofarbované |
| Veľkosť | 5 - 6 mm |
| Materiál | prírodný jantar |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 1 g = cca 10 - 14 ks |
| Číslo tovaru | 46033 |
| Prevedenie | zelené dofarbované |
| Veľkosť | 5 - 6 mm |
| Materiál | prírodný jantar |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 1 g = cca 10 - 14 ks |
| Číslo tovaru | 46034 |
| Prevedenie | hnědé |
| Veľkosť | 6 - 12 mm |
| Materiál | prírodný jantar |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 12 - 25 ks |
| Číslo tovaru | 46035 |
| Prevedenie | tmavohnedé |
| Veľkosť | 6 - 12 mm |
| Materiál | prírodný jantar |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 15 - 25 ks |
| Číslo tovaru | 46036 |
| Prevedenie | žltobiele |
| Veľkosť | 6 - 12 mm |
| Materiál | prírodný jantar |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 25 - 35 ks |
| Číslo tovaru | 46037 |
| Prevedenie | tmavohnedé |
| Veľkosť | 16 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 2 zapínania + medzidiel |
| Číslo tovaru | 46038 |
| Prevedenie | hnědé |
| Veľkosť | 16 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 2 zapínania + medzidiel |
| Číslo tovaru | 46039 |
| Prevedenie | svetložlté vŕbové prútie |
| Veľkosť | ø 20 cm |
| Doplňujúce informácie | vnútorný priemer venca je cca 13 cm |
| Číslo tovaru | 46306 |
| Prevedenie | svetložlté vŕbové prútie |
| Veľkosť | ø 10 cm |
| Doplňujúce informácie | vnútorný priemer venca je cca 7 cm |
| Číslo tovaru | 46308 |
| Prevedenie | tmavohnedé vŕbové prútie |
| Veľkosť | ø 20 cm |
| Doplňujúce informácie | vnútorný priemer venca je cca 10 cm |
| Číslo tovaru | 46310 |
| Prevedenie | biele prírodné prútie |
| Veľkosť | ø 25 cm |
| Doplňujúce informácie | vnútorný priemer venca je cca 16 cm |
| Číslo tovaru | 46311 |
| Prevedenie | sivé prírodné prútie |
| Veľkosť | ø 25 cm |
| Doplňujúce informácie | vnútorný priemer venca je 16 cm |
| Číslo tovaru | 46314 |
| Prevedenie | modré dobarvované |
| Veľkosť | 5 - 7 mm |
| Materiál | prírodný jantar |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 1 g = cca 8 - 12 ks |
| Číslo tovaru | 46323 |
| Prevedenie | prírodné dofarbované |
| Veľkosť | 100 x 140 mm |
| Doplňujúce informácie | mix modrých, ružových a fialových kvetov so zelenými lístkami |
| Číslo tovaru | 46358 |
| Prevedenie | prírodné dofarbované |
| Veľkosť | 75 x 100 mm |
| Doplňujúce informácie | mix bielych kvetov so zelenými stonkami |
| Číslo tovaru | 46359 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)