Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť22. 4. sa oslavuje Deň Zeme. Preto sme sa rozhodli od 22. do 30. apríla 2026 zlacniť o 15 % rôzne kreatívne nevyhnutnosti z prírodných materiálov. Pre využitie zľavy je potrebné v košíku zadať zľavový kód: TYDENZEME. S 15% zľavou tak môžete nakúpiť drevené korálky, vrátane tých z exotického dreva, minerály a drahé kamene, dna na háčkované košíky, drevené výrezy z preglejky na macramé, sušené kvety, prírodnú Reslin živicu a mnoho ďalšieho! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené balenia. Zľavový kód nie je možné kombinovať s inými zľavovými kódmi. Vytvorte si šperk alebo dekoráciu s nádychom prírody a spoznajte krásnu prírodných materiálov!
| Veľkosť | 15 mm |
| Materiál | prírodné bukové drevo |
| Šírka prieťahu | 2,9 mm |
| Číslo tovaru | 43778 |
| Veľkosť | 15 mm |
| Materiál | prírodné bukové drevo |
| Šírka prieťahu | 2,9 mm |
| Číslo tovaru | 43779 |
| Veľkosť | 40x8 mm |
| Materiál | prírodné bukové drevo |
| Číslo tovaru | 43825 |
| Veľkosť | 50x10 mm |
| Materiál | prírodné bukové drevo |
| Číslo tovaru | 43826 |
| Veľkosť | 50 mm |
| Materiál | prírodné bukové drevo |
| Číslo tovaru | 43827 |
| Veľkosť | 70 mm |
| Materiál | prírodné bukové drevo |
| Číslo tovaru | 43828 |
| Veľkosť | 72 mm |
| Materiál | prírodné bukové drevo |
| Číslo tovaru | 43830 |
| Veľkosť | 85 mm |
| Materiál | prírodné bukové drevo |
| Číslo tovaru | 43836 |
| Veľkosť | 15 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45487 |
| Veľkosť | 20 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45488 |
| Veľkosť | 25 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45489 |
| Veľkosť | 15 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45491 |
| Veľkosť | 20 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45492 |
| Veľkosť | 20 x 10 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45493 |
| Veľkosť | 30 x 15 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45494 |
| Veľkosť | 20 x 15 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45495 |
| Veľkosť | 30 x 20 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45496 |
| Veľkosť | 30 x 15 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45498 |
| Veľkosť | 24 x 12 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45506 |
| Veľkosť | 15 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 6 mm |
| Číslo tovaru | 45528 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)