>>>AKCIA: Zľava 10 % na prírodné materiály platí iba tento týždeň - zľavový kód TYDENZEME<<<
Zatvoriť
Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť22. 4. sa oslavuje Deň Zeme. Preto sme sa rozhodli od 22. do 30. apríla 2026 zlacniť o 15 % rôzne kreatívne nevyhnutnosti z prírodných materiálov. Pre využitie zľavy je potrebné v košíku zadať zľavový kód: TYDENZEME. S 15% zľavou tak môžete nakúpiť drevené korálky, vrátane tých z exotického dreva, minerály a drahé kamene, dna na háčkované košíky, drevené výrezy z preglejky na macramé, sušené kvety, prírodnú Reslin živicu a mnoho ďalšieho! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené balenia. Zľavový kód nie je možné kombinovať s inými zľavovými kódmi. Vytvorte si šperk alebo dekoráciu s nádychom prírody a spoznajte krásnu prírodných materiálov!
| Veľkosť | 10,5×22,5×17 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a návod. Mimo obsah sady budete potřebovat kuchyňskou troubu. |
| Číslo tovaru | 51923 |
| Veľkosť | 10,5×22,5×17 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a návod. Mimo obsah sady budete potřebovat kuchyňskou troubu. |
| Číslo tovaru | 51924 |
| Prevedenie | mix deviatich farieb |
| Veľkosť | 6 - 10 mm |
| Doplňujúce informácie | 25 g = cca 150 ks |
| Číslo tovaru | 12822 |
| Prevedenie | mix piatich prírodných farieb |
| Veľkosť | 6 - 10 mm |
| Doplňujúce informácie | 25 g = cca 150 ks |
| Číslo tovaru | 12823 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | surové drevo |
| Šírka prieťahu | 2,6 mm |
| Číslo tovaru | 14633 |
| Veľkosť | 16 mm |
| Materiál | surové drevo |
| Šírka prieťahu | 2,9 mm |
| Číslo tovaru | 14635 |
| Veľkosť | 20 mm |
| Materiál | surové drevo |
| Šírka prieťahu | 3,2 mm |
| Číslo tovaru | 14637 |
| Veľkosť | 30 mm |
| Materiál | surové drevo |
| Šírka prieťahu | 3,9 mm |
| Číslo tovaru | 14639 |
| Prevedenie | prírodný materiál |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Doplňujúce informácie | sada 2 korálikov |
| Číslo tovaru | 37965 |
| Prevedenie | prírodný materiál |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Doplňujúce informácie | sada 2 korálikov |
| Číslo tovaru | 37966 |
| Prevedenie | prírodný materiál |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Doplňujúce informácie | sada 2 korálikov |
| Číslo tovaru | 37967 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43749 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43750 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43751 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43752 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43753 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43754 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43755 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43756 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43757 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)