Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť22. 4. sa oslavuje Deň Zeme. Preto sme sa rozhodli od 22. do 30. apríla 2026 zlacniť o 15 % rôzne kreatívne nevyhnutnosti z prírodných materiálov. Pre využitie zľavy je potrebné v košíku zadať zľavový kód: TYDENZEME. S 15% zľavou tak môžete nakúpiť drevené korálky, vrátane tých z exotického dreva, minerály a drahé kamene, dna na háčkované košíky, drevené výrezy z preglejky na macramé, sušené kvety, prírodnú Reslin živicu a mnoho ďalšieho! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené balenia. Zľavový kód nie je možné kombinovať s inými zľavovými kódmi. Vytvorte si šperk alebo dekoráciu s nádychom prírody a spoznajte krásnu prírodných materiálov!
| Veľkosť | 35 mm |
| Materiál | surové drevo |
| Šírka prieťahu | 4,5 mm |
| Číslo tovaru | 14640 |
| Prevedenie | mix deviatich farieb |
| Veľkosť | 5 - 20 mm |
| Doplňujúce informácie | 25 g = cca 150 ks |
| Číslo tovaru | 38376 |
| Prevedenie | prírodné |
| Veľkosť | 14x7 mm |
| Šírka prieťahu | 2,5 mm |
| Číslo tovaru | 38910 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 38911 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 12 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 38915 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 14 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 38916 |
| Prevedenie | žlté |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 38921 |
| Prevedenie | žlté |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 38922 |
| Prevedenie | oranžové |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 38930 |
| Prevedenie | oranžové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 38931 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 38957 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 38958 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 38959 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 38975 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 38976 |
| Prevedenie | fialové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 38994 |
| Prevedenie | fialové |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 38995 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 39028 |
| Veľkosť | 70 mm |
| Materiál | prírodné bukové drevo |
| Číslo tovaru | 43829 |
| Veľkosť | 58 mm |
| Materiál | prírodné bukové drevo |
| Číslo tovaru | 43831 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)