Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť22. 4. sa oslavuje Deň Zeme. Preto sme sa rozhodli od 22. do 30. apríla 2026 zlacniť o 15 % rôzne kreatívne nevyhnutnosti z prírodných materiálov. Pre využitie zľavy je potrebné v košíku zadať zľavový kód: TYDENZEME. S 15% zľavou tak môžete nakúpiť drevené korálky, vrátane tých z exotického dreva, minerály a drahé kamene, dna na háčkované košíky, drevené výrezy z preglejky na macramé, sušené kvety, prírodnú Reslin živicu a mnoho ďalšieho! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené balenia. Zľavový kód nie je možné kombinovať s inými zľavovými kódmi. Vytvorte si šperk alebo dekoráciu s nádychom prírody a spoznajte krásnu prírodných materiálov!
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49467 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49468 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Namibie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49469 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Namibie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49470 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Namibie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49471 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49472 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49473 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49474 |
| Veľkosť | cca 14 - 17 mm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Šírka prieťahu | 1,4 - 1,8 mm |
| Číslo tovaru | 49516 |
| Veľkosť | 14,5 x 14,5 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje drevené lisovacie dosky, papiere a skrutky s maticami |
| Číslo tovaru | 49833 |
| Veľkosť | 10 x 3 mm |
| Materiál | surové drevo |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Číslo tovaru | 49862 |
| Veľkosť | 18 x 4 mm |
| Materiál | surové drevo |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 49863 |
| Veľkosť | 25 x 5 mm |
| Materiál | surové drevo |
| Šírka prieťahu | 2,5 mm |
| Číslo tovaru | 49864 |
| Prevedenie | prírodný |
| Veľkosť | 100 x 140 mm |
| Doplňujúce informácie | zmes zelených listov |
| Číslo tovaru | 50370 |
| Prevedenie | prírodný |
| Veľkosť | 100 x 140 mm |
| Doplňujúce informácie | zmes farebných okvetných lístkov |
| Číslo tovaru | 50371 |
| Prevedenie | prírodný |
| Veľkosť | 100 x 140 mm |
| Doplňujúce informácie | zmes zelených listov s papradím |
| Číslo tovaru | 50372 |
| Veľkosť | 40 mm |
| Materiál | surové drevo |
| Šírka prieťahu | 5,5 mm |
| Číslo tovaru | 12761 |
| Veľkosť | 14 mm |
| Materiál | surové drevo |
| Šírka prieťahu | 2,8 mm |
| Číslo tovaru | 14634 |
| Veľkosť | 18 mm |
| Materiál | surové drevo |
| Šírka prieťahu | 3 mm |
| Číslo tovaru | 14636 |
| Veľkosť | 25 mm |
| Materiál | surové drevo |
| Šírka prieťahu | 3,5 mm |
| Číslo tovaru | 14638 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)