Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť22. 4. sa oslavuje Deň Zeme. Preto sme sa rozhodli od 22. do 30. apríla 2026 zlacniť o 15 % rôzne kreatívne nevyhnutnosti z prírodných materiálov. Pre využitie zľavy je potrebné v košíku zadať zľavový kód: TYDENZEME. S 15% zľavou tak môžete nakúpiť drevené korálky, vrátane tých z exotického dreva, minerály a drahé kamene, dna na háčkované košíky, drevené výrezy z preglejky na macramé, sušené kvety, prírodnú Reslin živicu a mnoho ďalšieho! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené balenia. Zľavový kód nie je možné kombinovať s inými zľavovými kódmi. Vytvorte si šperk alebo dekoráciu s nádychom prírody a spoznajte krásnu prírodných materiálov!
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Austrálie, Indie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49322 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Austrálie, Indie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49323 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Kvalita | AAA |
| Naleziště | Uruguay |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49325 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Kvalita | AAA |
| Naleziště | Uruguay |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49326 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Kvalita | AAA |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49327 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Kvalita | AAA |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49328 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Kvalita | AAA |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49329 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49330 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49331 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49332 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49333 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49334 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49335 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49336 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49337 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49338 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Peru |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49342 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Peru |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49344 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49345 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49346 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)