Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť22. 4. sa oslavuje Deň Zeme. Preto sme sa rozhodli od 22. do 30. apríla 2026 zlacniť o 15 % rôzne kreatívne nevyhnutnosti z prírodných materiálov. Pre využitie zľavy je potrebné v košíku zadať zľavový kód: TYDENZEME. S 15% zľavou tak môžete nakúpiť drevené korálky, vrátane tých z exotického dreva, minerály a drahé kamene, dna na háčkované košíky, drevené výrezy z preglejky na macramé, sušené kvety, prírodnú Reslin živicu a mnoho ďalšieho! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené balenia. Zľavový kód nie je možné kombinovať s inými zľavovými kódmi. Vytvorte si šperk alebo dekoráciu s nádychom prírody a spoznajte krásnu prírodných materiálov!
| Prevedenie | prírodný materiál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49206 |
| Prevedenie | prírodný materiál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49208 |
| Prevedenie | prírodný materiál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49214 |
| Prevedenie | prírodný materiál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,4 mm |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49215 |
| Prevedenie | prírodný materiál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,6 mm |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49216 |
| Prevedenie | prírodný materiál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49218 |
| Prevedenie | prírodný materiál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49219 |
| Prevedenie | prírodný materiál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49220 |
| Prevedenie | prírodný materiál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49222 |
| Prevedenie | prírodný materiál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,6 mm |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49223 |
| Prevedenie | prírodný materiál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,6 mm |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49225 |
| Prevedenie | prírodný materiál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,6 mm |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49226 |
| Prevedenie | prírodný materiál |
| Veľkosť | 9 mm |
| Šírka prieťahu | 1,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 ks = cca 6,3 cm |
| Číslo tovaru | 49228 |
| Prevedenie | prírodný materiál |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Doplňujúce informácie | 6 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49229 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Kvalita | AAA |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49316 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Kvalita | AAA |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49317 |
| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49318 |
| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49319 |
| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49320 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Austrálie, Indie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49321 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)