Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 8 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 45601 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 8 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Číslo tovaru | 45602 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 8 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo tovaru | 45604 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 8 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo tovaru | 45605 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 8 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 45612 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 18 x 16 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 45613 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 18 x 16 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Číslo tovaru | 45614 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 18 x 16 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo tovaru | 45616 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 18 x 16 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo tovaru | 45617 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 18 x 16 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 45624 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 48447 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 48450 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo tovaru | 48452 |
| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo tovaru | 48455 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo tovaru | 48462 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 48470 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Itálie |
| Číslo tovaru | 48477 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo tovaru | 48479 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo tovaru | 48482 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo tovaru | 48484 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)