Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49370 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49371 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Srí Lanka |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49378 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Srí Lanka |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49379 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Srí Lanka |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49380 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Kvalita | AAA |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49390 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Kvalita | AAA |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49391 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Myanmar |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49405 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Myanmar |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49406 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Myanmar |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49407 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49417 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Norsko |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49419 |
| Prevedenie | prírodný minerál s povrchovou úpravou |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49424 |
| Prevedenie | prírodný minerál s povrchovou úpravou |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49425 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49439 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49440 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49441 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49447 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49448 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49450 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)