Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49452 |
| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49453 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49461 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49462 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49467 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49468 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49472 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49473 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49474 |
| Prevedenie | surový prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 25-50 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňujúce informácie | veľkosť minerálu určuje jeho najdlhšia strana |
| Číslo tovaru | 45626 |
| Prevedenie | surový prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 25-50 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | veľkosť minerálu určuje jeho najdlhšia strana |
| Číslo tovaru | 45636 |
| Prevedenie | surový prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 35-60 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňujúce informácie | veľkosť minerálu určuje jeho najdlhšia strana |
| Číslo tovaru | 45638 |
| Prevedenie | surový prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 35-60 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | veľkosť minerálu určuje jeho najdlhšia strana |
| Číslo tovaru | 45641 |
| Prevedenie | surový prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 35-60 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | veľkosť minerálu určuje jeho najdlhšia strana |
| Číslo tovaru | 45648 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49464 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 11 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 45589 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 11 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Číslo tovaru | 45590 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 11 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo tovaru | 45592 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 11 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo tovaru | 45593 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 11 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 45600 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)