Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | hnědé |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 46969 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 46280 |
| Prevedenie | natural |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 240 m |
| Číslo tovaru | 46288 |
| Prevedenie | natural |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 115 m |
| Číslo tovaru | 46289 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | cca 2 cm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je 6 m |
| Číslo tovaru | 46071 |
| Prevedenie | svetlosivé |
| Veľkosť | cca 2 cm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je 6 m |
| Číslo tovaru | 46072 |
| Prevedenie | béžové |
| Veľkosť | cca 2 cm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je 6 m |
| Číslo tovaru | 46073 |
| Prevedenie | bielo-vínové |
| Veľkosť | cca 2 cm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je 6 m |
| Číslo tovaru | 46074 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | cca 2 cm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je 6 m |
| Číslo tovaru | 46075 |
| Veľkosť | 16,5 x 21 x 3,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje dve priadze, drevené korálky s otvorom, drevené kolieska a návod |
| Číslo tovaru | 47918 |
| Veľkosť | 16,5 x 21 x 3,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje dve priadze, drevené korálky s otvorom, drevenú tyčinku a návod |
| Číslo tovaru | 47919 |
| Veľkosť | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 100 m šnúry na makramé, 2 drevené krúžky a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 48267 |
| Veľkosť | 22,5 x 18,5 x 4 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje rôzne priadze, ozdobnú šnúrku, bambuľky, gombíky, ihlu, karabínku a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 48271 |
| Veľkosť | 22,5 x 18,5 x 4 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje rôzne priadze, ozdobný povrázok, bambuľku, plsť, karabínku a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 48272 |
| Prevedenie | vo farbe striebra |
| Hmotnost | 10 g |
| Materiál | 62% polyester, 38% polyamid |
| Doplňujúce informácie | dĺžka klbka je 50 m, odporúčaná veľkosť háčika 2,5 - 3,5 mm |
| Číslo tovaru | 50264 |
| Prevedenie | vo farbe zlata |
| Hmotnost | 10 g |
| Materiál | 62% polyester, 38% polyamid |
| Doplňujúce informácie | dĺžka klbka je 50 m, odporúčaná veľkosť háčika 2,5 - 3,5 mm |
| Číslo tovaru | 50265 |
| Prevedenie | biele |
| Hmotnost | 10 g |
| Materiál | 62% polyester, 38% polyamid |
| Doplňujúce informácie | dĺžka klbka je 50 m, odporúčaná veľkosť háčika 2,5 - 3,5 mm |
| Číslo tovaru | 50266 |
| Prevedenie | farebné |
| Hmotnost | 10 g |
| Materiál | 62% polyester, 38% polyamid |
| Doplňujúce informácie | dĺžka klbka je 50 m, odporúčaná veľkosť háčika 2,5 - 3,5 mm |
| Číslo tovaru | 50267 |
| Prevedenie | žlté |
| Veľkosť | 1,5 mm |
| Hmotnost | 160 g |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 100 m |
| Číslo tovaru | 45332 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 1,5 mm |
| Hmotnost | 160 g |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 100 m |
| Číslo tovaru | 45333 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)