Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 47361 |
| Prevedenie | svetlofialové |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 46920 |
| Prevedenie | hnědé |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 46968 |
| Prevedenie | svetloružové |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 46274 |
| Prevedenie | svetlohnedé |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 46271 |
| Prevedenie | natural |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 125 m |
| Číslo tovaru | 46278 |
| Prevedenie | béžové |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka šnúry je ± 100 m |
| Číslo tovaru | 46000 |
| Prevedenie | petrolejové |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka šnúry je ± 100 m |
| Číslo tovaru | 46002 |
| Prevedenie | béžové |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka šnúry je ± 100 m |
| Číslo tovaru | 46010 |
| Prevedenie | petrolejové |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka šnúry je ± 100 m |
| Číslo tovaru | 46012 |
| Prevedenie | svetloružové |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 46285 |
| Prevedenie | svetlohnedé |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 46282 |
| Prevedenie | natural |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 120 m |
| Číslo tovaru | 46287 |
| Veľkosť | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Doplňujúce informácie | sada náhrdelníkov obsahuje kovový základ, priadzu na macramé a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49238 |
| Prevedenie | biele |
| Hmotnost | 10 g |
| Materiál | 62% polyester, 38% polyamid |
| Doplňujúce informácie | dĺžka klbka je 50 m, odporúčaná veľkosť háčika 2,5 - 3,5 mm |
| Číslo tovaru | 50266 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)