Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | oranžové |
| Veľkosť | 3 mm |
| Hmotnost | 330 g |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 100 m |
| Číslo tovaru | 45360 |
| Prevedenie | oranžové |
| Veľkosť | 3 mm |
| Hmotnost | 380 g |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 100 m |
| Číslo tovaru | 45399 |
| Prevedenie | tmavožlté |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 46281 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 46283 |
| Prevedenie | natural a tmavozelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 46578 |
| Prevedenie | natural a tmavomodré |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 46579 |
| Prevedenie | farebné |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 46580 |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 46923 |
| Prevedenie | žltobiele |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 46924 |
| Prevedenie | žltohnedé |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 47987 |
| Veľkosť | 28 x 27 x 5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 400 drevených korálok ⌀12 mm, 50 drevených korálok ⌀20 mm, 15 m bavlnenej šnúrky a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 48290 |
| Prevedenie | tmavožlté |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 49488 |
| Prevedenie | svetlohnedé |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 49485 |
| Prevedenie | ružovo-fialové |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka šnúry je ± 100 m |
| Číslo tovaru | 49524 |
| Prevedenie | tmavozelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka šnúry je ± 100 m |
| Číslo tovaru | 49194 |
| Prevedenie | hnedosivá |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka šnúry je ± 100 m |
| Číslo tovaru | 49197 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 47360 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 47361 |
| Prevedenie | svetlofialové |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 46920 |
| Prevedenie | hnědé |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 46968 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)