Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (70100) |
| Číslo tovaru | 39536 |
| Prevedenie | ružová s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (70100-28701) |
| Číslo tovaru | 39537 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (91250) |
| Číslo tovaru | 39546 |
| Prevedenie | červené s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (90080-28701) |
| Číslo tovaru | 39548 |
| Prevedenie | červené s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (90080-22201) |
| Číslo tovaru | 39550 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (50230) |
| Číslo tovaru | 39555 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (50720) |
| Číslo tovaru | 39565 |
| Prevedenie | perlová tyrkysová |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-77060) |
| Číslo tovaru | 39569 |
| Prevedenie | svetlotyrkysové so zlatými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (02010-69267) |
| Číslo tovaru | 39571 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (60010) |
| Číslo tovaru | 39574 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030) |
| Číslo tovaru | 39576 |
| Prevedenie | modré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (30080-28701) |
| Číslo tovaru | 39580 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (60080) |
| Číslo tovaru | 39588 |
| Prevedenie | svetlofialové |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (20300) |
| Číslo tovaru | 39590 |
| Prevedenie | svetlofialové |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (20020) |
| Číslo tovaru | 39591 |
| Prevedenie | číre s fialovým prieťahom |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-44828) |
| Číslo tovaru | 39598 |
| Prevedenie | krémový mramor |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (02010-14413) |
| Číslo tovaru | 39603 |
| Prevedenie | krémová |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-70411) |
| Číslo tovaru | 39604 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-K0171) |
| Číslo tovaru | 39605 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-97387) |
| Číslo tovaru | 39606 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)