Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťTradičné české brúsené koráliky alebo ohňovky by nemali chýbať vo vašej zásobe, pretože ich použitie je doslova nekonečné. Môžete ich len tak navliekať, použiť ich v ketlovaných šperkoch, alebo ich pridať k ďalším korálikom do šitých a vyšívaných projektov. Vďaka svojim väčším dierkam sa dobre navliekajú napríklad na nylónové lanko, tenší Elastomer či elastickú lycru. Na výrobu vášho šperku si u nás môžete vybrať koráliky zo širokej škály farieb, povrchových úprav a veľkostí.
| Prevedenie | svetlozelené s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (50230-28701) |
| Číslo tovaru | 39207 |
| Prevedenie | neónové zelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (02010-25124) |
| Číslo tovaru | 39211 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (50720) |
| Číslo tovaru | 39220 |
| Prevedenie | zelená s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (50730-28701) |
| Číslo tovaru | 39221 |
| Prevedenie | čierny mramor |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (23980-86800) |
| Číslo tovaru | 39330 |
| Prevedenie | svetlozelené s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (50230-28701) |
| Číslo tovaru | 39387 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (54200) |
| Číslo tovaru | 39389 |
| Prevedenie | neónové zelené |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (02010-25124) |
| Číslo tovaru | 39392 |
| Prevedenie | zelenožltá |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (02010-29535) |
| Číslo tovaru | 39395 |
| Prevedenie | neónové tmavotyrkysové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (02010-25128) |
| Číslo tovaru | 39400 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (50720) |
| Číslo tovaru | 39401 |
| Prevedenie | zelená s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (50730-28701) |
| Číslo tovaru | 39402 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (54220) |
| Číslo tovaru | 39406 |
| Prevedenie | svetlotyrkysové so zlatými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (02010-69267) |
| Číslo tovaru | 39413 |
| Prevedenie | zlatozelená |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-69270) |
| Číslo tovaru | 39474 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (50230) |
| Číslo tovaru | 39555 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (50720) |
| Číslo tovaru | 39565 |
| Prevedenie | svetlotyrkysové so zlatými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (02010-69267) |
| Číslo tovaru | 39571 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (50230-00000) |
| Číslo tovaru | 39139 |
| Prevedenie | zelená s kovovými odleskami |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-21455) |
| Číslo tovaru | 39145 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)