Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (34010) |
| Číslo tovaru | 39427 |
| Prevedenie | sivé s bielou a čiernou kresbou |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (26107) |
| Číslo tovaru | 39502 |
| Prevedenie | svetlozelený mramor |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (54200-14400) |
| Číslo tovaru | 39558 |
| Prevedenie | modré s bielou a čiernou kresbou |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (26307) |
| Číslo tovaru | 39586 |
| Prevedenie | mliečne biele |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (01000) |
| Číslo tovaru | 39162 |
| Prevedenie | ružová s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (70100-28701) |
| Číslo tovaru | 39181 |
| Prevedenie | tmavočervené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (90100) |
| Číslo tovaru | 39199 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (50230) |
| Číslo tovaru | 39206 |
| Prevedenie | sivý mramor |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (02010-65431) |
| Číslo tovaru | 39212 |
| Prevedenie | mliečna tyrkysová |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (61100) |
| Číslo tovaru | 39223 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (54220) |
| Číslo tovaru | 39224 |
| Prevedenie | modré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (60210-28701) |
| Číslo tovaru | 39227 |
| Prevedenie | zelené s čiernou kresbou |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (26507) |
| Číslo tovaru | 39234 |
| Prevedenie | zelená s kovovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (23980-21455) |
| Číslo tovaru | 39238 |
| Prevedenie | svetlomodré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (60020-28701) |
| Číslo tovaru | 39242 |
| Prevedenie | fialový mramor |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (03000-15926) |
| Číslo tovaru | 39282 |
| Prevedenie | hnedý mramor |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-18549) |
| Číslo tovaru | 39294 |
| Prevedenie | mliečne biele |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (01000) |
| Číslo tovaru | 39342 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (71200) |
| Číslo tovaru | 39358 |
| Prevedenie | ružová s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (70100-28701) |
| Číslo tovaru | 39360 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)