Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (70350) |
| Číslo tovaru | 39373 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (91250) |
| Číslo tovaru | 39374 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-84110) |
| Číslo tovaru | 39516 |
| Prevedenie | biele s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (03000-28701) |
| Číslo tovaru | 39524 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (71200) |
| Číslo tovaru | 39535 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (91260) |
| Číslo tovaru | 39545 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (90080) |
| Číslo tovaru | 39547 |
| Prevedenie | tmavočervené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (90100) |
| Číslo tovaru | 39551 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (93200) |
| Číslo tovaru | 39553 |
| Prevedenie | mliečna tyrkysová |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (61100) |
| Číslo tovaru | 39566 |
| Prevedenie | svetlomodré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (30030-28701) |
| Číslo tovaru | 39577 |
| Prevedenie | fialové |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (20060) |
| Číslo tovaru | 39592 |
| Prevedenie | čierne s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-28701) |
| Číslo tovaru | 39635 |
| Prevedenie | matná číra s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-28771) |
| Číslo tovaru | 39122 |
| Prevedenie | tmavá červená |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (90110-00000) |
| Číslo tovaru | 39131 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (90080-00000) |
| Číslo tovaru | 39132 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (71200-00000) |
| Číslo tovaru | 39133 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (50230-00000) |
| Číslo tovaru | 39137 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)