Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťLevy sú hrdí a sebaistí vodcovia, ktorým vládne element ohňa. Bývajú veľmi energetickí, charizmatickí a výrazní. Nie každý Lev, ale mnoho Levov býva rado stredobodom pozornosti, sú na to viac-menej stvorení. Väčšinou im nechýba odvaha čeliť rôznym výzvam. Mávajú schopnosť inšpirovať ľudí okolo seba. Cítia sa dobre, keď môžu svojím talentom ovplyvniť životy druhých. Sú ochotní ich podporiť a pomôcť im na ceste k úspechu.
Zistite viac aj o ďalších znameniach zverokruhu v našom špecializovanom článku Minerály podľa znamenia zverokruhu: Objavte tie, ktoré skutočne podporia vaše znamenia. Veľa ďalších informácií sa môžete tiež dočítať v článkoch zameraných na minerály podľa čakier, minerály podľa ich účinkov alebo priamo v kategórii Minerály podľa abecedy, kde detailnejšie rozoberáme jednotlivé druhy minerálov a drahých kameňov.
| Veľkosť | 12x7x4 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51556 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 18 x 16 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 45618 |
| Prevedenie | tromlovaný prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 80 ks |
| Číslo tovaru | 47953 |
| Prevedenie | tromlovaný prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 115 ks |
| Číslo tovaru | 47954 |
| Prevedenie | tromlovaný prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 80 ks |
| Číslo tovaru | 47958 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo tovaru | 48460 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie, Čína |
| Číslo tovaru | 48467 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Norsko |
| Číslo tovaru | 48472 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Botswana |
| Číslo tovaru | 48473 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 48476 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Číslo tovaru | 48478 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 48480 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 - 7 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo tovaru | 48481 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo tovaru | 48483 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Afghánistán |
| Číslo tovaru | 48486 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Argentina |
| Číslo tovaru | 48493 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo tovaru | 48494 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Austrálie |
| Číslo tovaru | 48497 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 48506 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo tovaru | 48526 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)