Hopsajúca ušatá inšpirácia

Piatok, 10. marec 2023

Vyrobte si originálne ušaté dekorácie s motívmi veľkonočných zajačikov!

Hopsajúca ušatá inšpirácia

Veľkonočné prianie so zajačikom

Jar hýri farbami a rovnako tak aj toto originálne DIY prianie so zajačikom z priadzí alebo toto vytvorené fúkacími fixkami!

Kalíšky s veľkonočnými motívmi

Máte doma nudné jednofarebné kalíšky, ktorým chcete vdýchnuť nový život, alebo chcete vylepšiť nejaké úplne nové? Oboje je možné, inšpiráciu na originálne pomaľované kalíšky nájdete tu.

Upleťte si vajíčko

Keď dáte bahniatka do vázy, budete potrebovať ešte niečo na ozdobenie. Na to môžu poslúžiť tieto krásne pletené vajíčka so zajačikom sediacim uprostred.

Upleťte si aj zajačika

Podľa tohto návodu od našej autorky Ivči si môžete vytvoriť roztomilého macramé zajačika s chvostíkom.

Zápichy so zajačikmi

Bahniatka vo váze, visí na nich zajačik… A teraz ešte narcisy na parapet, nech svojimi žltými kvetmi privolajú čo najviac tepla a slniečka. V kvetináčoch sa môžu usadiť aj zajačiky! Trebárs tí z chlpatých ženilkových drôtikov, na špachtliach s mašličkou, alebo celá zajačia rodinka z korálikov.

Papierová škatuľka na prekvapenie

Originálna škatuľka v tvare zajačika poteší nielen malých, ale aj veľkých milovníkov Veľkej noci, a obzvlášť, keď dovnútra schováte trebárs obľúbené čokoládové vajíčka!

Chcete ešte viac ušatej inšpirácie? Máme pre vás tipy na ďalších 6 zajačikov, ktoré nájdete v tomto článku.

Všetky návody sú zadarmo a veľmi nás poteší, ak výsledky svojej tvorby inšpirovanej práve v sekcii Návodov označíte na sociálnych sieťach, aby sme sa spolu s vami mohli radovať z hotového diela!

Ak sa budete svojou tvorbou chváliť na Facebooku alebo na Instagrame, poteší nás, ak fotku označíte #inspiraciaodmanumi.

 

Súvisiace články

Veľkonočné tvorenie s deťmi

Veľkonočné tvorenie s deťmi

Chcete na Veľkú noc tvoriť s deťmi a hľadáte inšpiráciu? Tento článok je pre vás! Prinášame vám 6 návodov, ktorých tvorba bude baviť nielen deti, ale aj vás.

Tipy na DIY veľkonočnú výzdobu

Tipy na DIY veľkonočnú výzdobu

Veľká noc je už za rohom a čaká tam spolu s jarou… Privolajte ich hravým veľkonočným tvorením z papiera, macramé alebo upcykláciou!

Veľkonočný zajačik 6x inak

Veľkonočný zajačik 6x inak

Veľká noc má mnoho symbolov. Maľované vajíčka, korbáč, baranček alebo veľkonočný zajačik. A práve na zajačika sme sa zamerali v tomto článku, v ktorom prinášame 6 tipov a návodov na zajačikov, ktorí prinesú Veľkú noc až k vám domov.

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
98 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 763+ recenzií - zobraziť všetko

Miroslava
Piatok, 23. Február 2024

100%

Z celkového nákupu za 3.300Kč, po odečtení dárkových poukazů v hodnotě 3000,-Kč, nedosáhnete na poštovné zdarma. Takže kupovat dárkové poukazy je NEVÝHODNÉ.

Iveta
Štvrtok, 22. Február 2024

100%

spokojnosť skvelá komunikácia kvalitný tovar a rýchle dodanie

+ spokojnosť

Daniela
Utorok, 20. Február 2024

100%

Já na Manumi nakupuju moc ráda. Obchod doporučuji.