DIY projekty na Dušičky, Halloween alebo čokoľvek na jeseň oslavujete

Štvrtok, 26. október 2023

Inšpirujte sa k troche strašidelného tvorenia, ktoré bude baviť nielen deti, ale aj dospelých! Aj efektné dušičkové alebo halloweenske dekorácie totiž môžete pripraviť doslova za pár minút. Pripravili sme pre vás tipy na 5 originálnych (a trochu strašidelných) dekorácií!

DIY projekty na Dušičky, Halloween alebo čokoľvek na jeseň oslavujete

Macramé netopier

Keď nepriletí netopier k vám, môžete si ho vyrobiť sami z macramé priadzí a zavesiť si ho na stenu alebo na okno! Prezrite si tento návod od našej macrame ambasádorky Ivči, kde je všetko vysvetlené prehľadne uzlík po uzlíku.

Duchovia s očíčkami

Nalepovacie očíčka a lepidlo je „základ“ vybavenia každého kreatívneho kufríka! Keď k tomu zabehnete do lekárničky pre trochu gázy a do kuchyne pre alobal na modelovanie, roztomilý duch bude zachvíľu na svete. Pod ducha môžete vložiť LED sviečku a nechať tak ducha efektívne (aj efektne) strašiť napríklad v nejakom temnom kútiku.

Strašidelne roztomilá girlanda

Keď už sme pri tých očkách, máme pre vás ešte jeden nápad, kam ich nalepiť! Z háčkovacej priadze si môžete vytvoriť aj takúto girlandu s duchmi. Ich farbu môžete prispôsobiť výzdobe svojho večierka alebo domova, pretože farieb háčkovacích priadzí máme hneď niekoľko variant, už ste ich videli?

Papierové tekvice

Pre toho, koho baví viac lepenia a strihania, než dlabania, tak presne pre toho tu máme tento návod na tekvica z papiera. Tekvica sa navyše rozhodne nepokazí ako tie vyrezávané, takže ich môžete smelo využiť aj budúci rok! Jedinou nevýhodou je, že z nich nejde uvariť polievka. :(

Sviečka

Sviečky k tomuto obdobiu jednoducho neodmysliteľne patria. Úplne jednoduchú sviečku si môžete vytvoriť do jednej z našich nádob, ktoré môžete štýlovo pomaľovať buď lístočkami alebo nejakým iným tematickým motívom. Napríklad akrylové Posca fixy budú vyzerať skvele av ponuke nájdete množstvo farieb i hrúbok. Tak čo to bude? Biele lístočky, duch, krv alebo napríklad klasická halloweenska tekvica?

Budeme radi, keď sa s nami podelíte o výsledky svojej tvorby. Buď na našom Facebooku, alebo na Instagrame. Značka #inšpiráciaodmanumi

Súvisiace články

Anjelská DIY inšpirácia

Anjelská DIY inšpirácia

Anjelici neodmysliteľne patria k vianočným sviatkom. Môžeme ich vidieť na trhoch, v kostoloch aj v sprievode čerta a Mikuláša. Vytvorte si roztomilého papierového, dreveného, korálkového alebo macramé anjelika aj vy! V tomto článku sme pre vás pripravili tipy na 6 originálnych anjelikov, ktoré si môžete sami vyrobiť.

Tipy na darčeky za pár korún

Tipy na darčeky za pár korún

Darčeky nemusia byť drahé a okázalé, aby ukázali, ako vám na obdarovanom záleží! V tomto článku sme pre vás pripravili tipy na 6 originálnych darčekov, na ktoré môžete nakúpiť materiál za pár korún, ich výroba zaberie naozaj chvíľku, ale napriek tomu úplne úprimne zahrejú pri srdci. Prezrite si ich v tomto článku!

Vianočné macramé ozdoby a dekorácie

Vianočné macramé ozdoby a dekorácie

Zamotajte sa do vianočného tvorenia! Pripravili sme pre vás 6 návodov na originálne vianočné ozdoby a dekorácie z macramé priadzí. Prezrite si ich v tomto článku!

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
98 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 763+ recenzií - zobraziť všetko

pavla
Sobota, 2. December 2023

100%

spokojenost

Zdeňka
Piatok, 1. December 2023

100%

Doporučuji

Milena
Štvrtok, 30. November 2023

100%

Doporučuji.

+ Vybírala jsem podle heuréky a dopadlo to skvěle.Prima ceny,prima obchod.