Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťFebruárovej nálade vládne láska ak tej neodmysliteľne patrí aj červená a ružová farba. A preto sme sa rozhodli od 16. do 26. februára zlacniť všetky červené a ružové korálky, komponenty, farby, priadze aj ďalšie kreatívne nevyhnutnosti o 10 %! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené balenia. ❤️
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 10 mm |
| Doplňujúce informácie | jeden prieťah |
| Číslo tovaru | 45183 |
| Prevedenie | Crystal Lava |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45191 |
| Prevedenie | Light Rose |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45204 |
| Prevedenie | Light Siam |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45205 |
| Prevedenie | Red Velvet |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45207 |
| Prevedenie | Siam |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45211 |
| Prevedenie | Crystal Lava |
| Veľkosť | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo tovaru | 45221 |
| Prevedenie | Fuchsia |
| Veľkosť | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo tovaru | 45232 |
| Prevedenie | Light Rose |
| Veľkosť | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo tovaru | 45234 |
| Prevedenie | Light Siam |
| Veľkosť | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo tovaru | 45235 |
| Prevedenie | Red Velvet |
| Veľkosť | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo tovaru | 45237 |
| Prevedenie | Rose |
| Veľkosť | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo tovaru | 45238 |
| Prevedenie | Siam |
| Veľkosť | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo tovaru | 45241 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | SS30 6,30 - 6,50 mm |
| Číslo tovaru | 45245 |
| Prevedenie | Light Siam |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45274 |
| Prevedenie | Red Velvet |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45276 |
| Prevedenie | Rose |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45277 |
| Prevedenie | Siam |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45280 |
| Prevedenie | Crystal Volcano |
| Veľkosť | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo tovaru | 45295 |
| Prevedenie | Light Rose |
| Veľkosť | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo tovaru | 45308 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)