Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťFebruárovej nálade vládne láska ak tej neodmysliteľne patrí aj červená a ružová farba. A preto sme sa rozhodli od 16. do 26. februára zlacniť všetky červené a ružové korálky, komponenty, farby, priadze aj ďalšie kreatívne nevyhnutnosti o 10 %! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené balenia. ❤️
| Prevedenie | Crystal Vitrail Light |
| Veľkosť | 12 mm |
| Číslo tovaru | 45085 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 14 mm |
| Číslo tovaru | 45088 |
| Prevedenie | Crystal Vitrail Light |
| Veľkosť | 14 mm |
| Číslo tovaru | 45095 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 16 mm |
| Číslo tovaru | 45098 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 18 mm |
| Číslo tovaru | 45100 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45102 |
| Prevedenie | Crystal Vitrail Light |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45111 |
| Prevedenie | Fuchsia |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45123 |
| Prevedenie | Rose |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45133 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 10 x 10 mm |
| Číslo tovaru | 45142 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 12 x 12 mm |
| Číslo tovaru | 45144 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 14 x 10 mm |
| Číslo tovaru | 45148 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | jeden prieťah |
| Číslo tovaru | 45165 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 4 mm |
| Doplňujúce informácie | jeden prieťah |
| Číslo tovaru | 45167 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 8 mm |
| Doplňujúce informácie | dva prieťahy |
| Číslo tovaru | 45171 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 10 mm |
| Doplňujúce informácie | dva prieťahy |
| Číslo tovaru | 45173 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 10 mm |
| Doplňujúce informácie | dva prieťahy |
| Číslo tovaru | 45175 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 12 mm |
| Doplňujúce informácie | dva prieťahy |
| Číslo tovaru | 45177 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 6 mm |
| Doplňujúce informácie | jeden prieťah |
| Číslo tovaru | 45179 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 8 mm |
| Doplňujúce informácie | jeden prieťah |
| Číslo tovaru | 45181 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)