Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťFebruárovej nálade vládne láska ak tej neodmysliteľne patrí aj červená a ružová farba. A preto sme sa rozhodli od 16. do 26. februára zlacniť všetky červené a ružové korálky, komponenty, farby, priadze aj ďalšie kreatívne nevyhnutnosti o 10 %! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené balenia. ❤️
| Prevedenie | (330) Persian Rose |
| Objem | 120 ml |
| Doplňujúce informácie | ideálne na maľovanie na plátno, drevo alebo papier |
| Číslo tovaru | 49883 |
| Prevedenie | (567) Permanent Red Violet |
| Objem | 120 ml |
| Doplňujúce informácie | ideálne na maľovanie na plátno, drevo alebo papier |
| Číslo tovaru | 49895 |
| Prevedenie | Brick red |
| Hmotnost | 2500 + 500 g |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje práškový základ 2,5 kg a tekutý AC730 0,5 kg |
| Číslo tovaru | 50059 |
| Prevedenie | perlově červené |
| Veľkosť | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 50419 |
| Prevedenie | perlově červené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 50420 |
| Prevedenie | perlově červené |
| Veľkosť | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 50421 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 11 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 45594 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 8 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 45606 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48811 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48990 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48991 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49065 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49066 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49080 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49081 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49093 |
| Prevedenie | prírodne zafarbené |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Indický oceán v jihovýchodní Asii |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49123 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)