Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťFebruárovej nálade vládne láska ak tej neodmysliteľne patrí aj červená a ružová farba. A preto sme sa rozhodli od 16. do 26. februára zlacniť všetky červené a ružové korálky, komponenty, farby, priadze aj ďalšie kreatívne nevyhnutnosti o 10 %! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené balenia. ❤️
| Prevedenie | Light Siam |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44743 |
| Prevedenie | Siam |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44750 |
| Prevedenie | Pearl Effect Red |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44791 |
| Prevedenie | Pearl Effect Red |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 44831 |
| Prevedenie | Pearl Effect Peach |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44862 |
| Prevedenie | Pearl Effect Red |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44904 |
| Prevedenie | Pearlescent Pink |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44909 |
| Prevedenie | Crystal Cranberry |
| Veľkosť | 15 x 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44972 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 18 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Číslo tovaru | 44982 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44984 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 14 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Číslo tovaru | 44986 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 9 x 15 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 45001 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 7,5 x 15 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 45014 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | SS29 6,15 - 6,35 mm |
| Číslo tovaru | 45018 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo tovaru | 45020 |
| Prevedenie | Light Rose |
| Veľkosť | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo tovaru | 45038 |
| Prevedenie | Light Siam |
| Veľkosť | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo tovaru | 45040 |
| Prevedenie | Rose |
| Veľkosť | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo tovaru | 45043 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | SS47 10,55 - 10,90 mm |
| Číslo tovaru | 45049 |
| Prevedenie | Light Rose |
| Veľkosť | SS47 10,55 - 10,90 mm |
| Číslo tovaru | 45067 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)