Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťFebruárovej nálade vládne láska ak tej neodmysliteľne patrí aj červená a ružová farba. A preto sme sa rozhodli od 16. do 26. februára zlacniť všetky červené a ružové korálky, komponenty, farby, priadze aj ďalšie kreatívne nevyhnutnosti o 10 %! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené balenia. ❤️
| Prevedenie | Red Velvet |
| Veľkosť | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo tovaru | 45311 |
| Prevedenie | Rose |
| Veľkosť | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo tovaru | 45312 |
| Prevedenie | oranžové |
| Veľkosť | 3 mm |
| Hmotnost | 380 g |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 100 m |
| Číslo tovaru | 45399 |
| Prevedenie | tmavoružové |
| Veľkosť | 30 x 20 cm |
| Doplňujúce informácie | hrúbka textílie je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45477 |
| Prevedenie | hnedočervené |
| Veľkosť | 30 x 20 cm |
| Doplňujúce informácie | hrúbka textílie je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45482 |
| Prevedenie | surový prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 25-50 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | veľkosť minerálu určuje jeho najdlhšia strana |
| Číslo tovaru | 45630 |
| Prevedenie | surový prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 35-60 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | veľkosť minerálu určuje jeho najdlhšia strana |
| Číslo tovaru | 45642 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 20 ml |
| Doplňujúce informácie | farba svietiaca v tme |
| Číslo tovaru | 45683 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 46283 |
| Prevedenie | strieborno-červené s pruhmi |
| Veľkosť | 10 m x 1,5 cm |
| Doplňujúce informácie | samolepiace pásky |
| Číslo tovaru | 46500 |
| Prevedenie | modré s ružovými pruhmi |
| Veľkosť | 30 x 40 cm |
| Doplňujúce informácie | hrúbka textílie je 1 mm |
| Číslo tovaru | 46573 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | PCF-350 až 8 mm |
| Doplňujúce informácie | šírka linky je až 8 mm |
| Číslo tovaru | 46591 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | PCF-350 až 8 mm |
| Doplňujúce informácie | šírka linky je až 8 mm |
| Číslo tovaru | 46592 |
| Veľkosť | 13 cm |
| Doplňujúce informácie | pre ľavákov |
| Číslo tovaru | 46876 |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 46923 |
| Prevedenie | striebro, Crystal AB |
| Veľkosť | 5 mm |
| Materiál | běžný kov |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 47621 |
| Prevedenie | striebro, Light Rose |
| Veľkosť | 8 mm |
| Materiál | běžný kov |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Číslo tovaru | 47629 |
| Prevedenie | striebro, Light Siam |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | běžný kov |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Číslo tovaru | 47631 |
| Prevedenie | striebro, Light Siam |
| Veľkosť | 8 mm |
| Materiál | běžný kov |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Číslo tovaru | 47632 |
| Prevedenie | striebro, Light Rose |
| Veľkosť | 8 mm |
| Materiál | běžný kov |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Číslo tovaru | 47654 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)