Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť22. 4. sa oslavuje Deň Zeme. Preto sme sa rozhodli od 22. do 30. apríla 2026 zlacniť o 15 % rôzne kreatívne nevyhnutnosti z prírodných materiálov. Pre využitie zľavy je potrebné v košíku zadať zľavový kód: TYDENZEME. S 15% zľavou tak môžete nakúpiť drevené korálky, vrátane tých z exotického dreva, minerály a drahé kamene, dna na háčkované košíky, drevené výrezy z preglejky na macramé, sušené kvety, prírodnú Reslin živicu a mnoho ďalšieho! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené balenia. Zľavový kód nie je možné kombinovať s inými zľavovými kódmi. Vytvorte si šperk alebo dekoráciu s nádychom prírody a spoznajte krásnu prírodných materiálov!
| Veľkosť | 30 x 15cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46115 |
| Veľkosť | 26 x 20 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46119 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 46187 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 46188 |
| Prevedenie | v tehlovej farbe |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 46190 |
| Prevedenie | v tehlovej farbe |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 46191 |
| Prevedenie | v tehlovej farbe |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 46192 |
| Prevedenie | v tehlovej farbe |
| Veľkosť | 12 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 46193 |
| Prevedenie | hnědé |
| Veľkosť | 12 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 46199 |
| Prevedenie | prírodné dofarbované |
| Veľkosť | 100 x 140 mm |
| Doplňujúce informácie | mix bielych a žltých kvetov so zelenými lístkami |
| Číslo tovaru | 46357 |
| Prevedenie | prírodný kameň |
| Veľkosť | cca 3,5 x 2,5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 7 ks kameňov |
| Číslo tovaru | 46379 |
| Prevedenie | prírodný kameň |
| Veľkosť | ø cca 3 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 7 ks kameňov |
| Číslo tovaru | 46380 |
| Veľkosť | 13 x 4 mm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Číslo tovaru | 46402 |
| Prevedenie | borovica |
| Veľkosť | ø 2cm, délka 30 cm |
| Hmotnost | 42 g |
| Číslo tovaru | 46428 |
| Prevedenie | borovica |
| Veľkosť | ø 2cm, délka 45 cm |
| Hmotnost | 55 g |
| Číslo tovaru | 46430 |
| Prevedenie | vo farbe striebra |
| Veľkosť | ø 5,3 cm |
| Doplňujúce informácie | délka hrotu pod držákem 3cm, nad 1,5cm |
| Číslo tovaru | 47429 |
| Prevedenie | vo farbe zlata |
| Veľkosť | ø 6,5 cm |
| Doplňujúce informácie | délka hrotu pod držákem 4,5cm, nad 2,5cm |
| Číslo tovaru | 47430 |
| Veľkosť | 10 x 8,5 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 2,5 mm |
| Číslo tovaru | 47738 |
| Veľkosť | 10 x 8 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 2,5 mm |
| Číslo tovaru | 47739 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Madagaskar |
| Číslo tovaru | 48517 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)