>>>AKCIA: Zľava 10 % na prírodné materiály platí iba tento týždeň - zľavový kód TYDENZEME<<<
Zatvoriť
Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť22. 4. sa oslavuje Deň Zeme. Preto sme sa rozhodli od 22. do 30. apríla 2026 zlacniť o 15 % rôzne kreatívne nevyhnutnosti z prírodných materiálov. Pre využitie zľavy je potrebné v košíku zadať zľavový kód: TYDENZEME. S 15% zľavou tak môžete nakúpiť drevené korálky, vrátane tých z exotického dreva, minerály a drahé kamene, dna na háčkované košíky, drevené výrezy z preglejky na macramé, sušené kvety, prírodnú Reslin živicu a mnoho ďalšieho! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené balenia. Zľavový kód nie je možné kombinovať s inými zľavovými kódmi. Vytvorte si šperk alebo dekoráciu s nádychom prírody a spoznajte krásnu prírodných materiálov!
| Prevedenie | prírodný dofarbovaný materiál |
| Veľkosť | 7 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 9 ks = cca 6,3 cm |
| Číslo tovaru | 49201 |
| Prevedenie | prírodný dofarbovaný materiál |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 6 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49203 |
| Prevedenie | prírodný materiál |
| Veľkosť | 7 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 9 ks = cca 6,3 cm |
| Číslo tovaru | 49207 |
| Prevedenie | prírodný dofarbovaný materiál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49210 |
| Prevedenie | prírodný dofarbovaný materiál |
| Veľkosť | 7 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 9 ks = cca 6,3 cm |
| Číslo tovaru | 49211 |
| Prevedenie | prírodný dofarbovaný materiál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49212 |
| Prevedenie | prírodný dofarbovaný materiál |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 6 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49213 |
| Prevedenie | prírodný materiál |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Doplňujúce informácie | 6 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49224 |
| Prevedenie | prírodný materiál |
| Veľkosť | 10 mm |
| Doplňujúce informácie | 6 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49227 |
| Prevedenie | prírodný materiál |
| Veľkosť | 12 mm |
| Šírka prieťahu | 2,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49230 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49464 |
| Veľkosť | 8 x 8 x 0,3 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 49517 |
| Veľkosť | 45 - 110 x 2,5 mm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje konkrétne vyobrazené motívy |
| Číslo tovaru | 50434 |
| Veľkosť | 20 - 35 x 2,5 mm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje zmes náhodných motívov |
| Číslo tovaru | 50435 |
| Veľkosť | cca 20 x 20 mm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje zmes náhodných motívov |
| Číslo tovaru | 47736 |
| Prevedenie | červené |
| Objem | 20 ml |
| Číslo tovaru | 51403 |
| Prevedenie | tmavomodré |
| Objem | 20 ml |
| Číslo tovaru | 51405 |
| Prevedenie | prírodný materiál |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 2,1 mm |
| Doplňujúce informácie | sada 2 korálikov |
| Číslo tovaru | 37968 |
| Veľkosť | 12 mm |
| Materiál | drevo Schima Superba |
| Šírka prieťahu | 3,1 mm |
| Číslo tovaru | 43748 |
| Veľkosť | 10 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45486 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)