>>>AKCIA: Zľava 10 % na prírodné materiály platí iba tento týždeň - zľavový kód TYDENZEME<<<
Zatvoriť
Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť22. 4. sa oslavuje Deň Zeme. Preto sme sa rozhodli od 22. do 30. apríla 2026 zlacniť o 15 % rôzne kreatívne nevyhnutnosti z prírodných materiálov. Pre využitie zľavy je potrebné v košíku zadať zľavový kód: TYDENZEME. S 15% zľavou tak môžete nakúpiť drevené korálky, vrátane tých z exotického dreva, minerály a drahé kamene, dna na háčkované košíky, drevené výrezy z preglejky na macramé, sušené kvety, prírodnú Reslin živicu a mnoho ďalšieho! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené balenia. Zľavový kód nie je možné kombinovať s inými zľavovými kódmi. Vytvorte si šperk alebo dekoráciu s nádychom prírody a spoznajte krásnu prírodných materiálov!
| Prevedenie | surový prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 35-60 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | veľkosť minerálu určuje jeho najdlhšia strana |
| Číslo tovaru | 45641 |
| Prevedenie | surový prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 35-60 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | veľkosť minerálu určuje jeho najdlhšia strana |
| Číslo tovaru | 45642 |
| Prevedenie | surový prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 35-60 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | veľkosť minerálu určuje jeho najdlhšia strana |
| Číslo tovaru | 45643 |
| Prevedenie | surový prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 35-60 mm |
| Naleziště | USA, Peru |
| Doplňujúce informácie | veľkosť minerálu určuje jeho najdlhšia strana |
| Číslo tovaru | 45644 |
| Prevedenie | surový prírodný polodrahokam |
| Veľkosť | 35-60 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | veľkosť minerálu určuje jeho najdlhšia strana |
| Číslo tovaru | 45648 |
| Prevedenie | tmavohnedé |
| Veľkosť | 8 mm |
| Materiál | prírodný jantar |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | na 18 cm je potrebných cca 22 ks |
| Číslo tovaru | 46028 |
| Prevedenie | žltobiele |
| Veľkosť | 8 mm |
| Materiál | prírodný jantar |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | na 18 cm je potrebných cca 22 ks |
| Číslo tovaru | 46029 |
| Veľkosť | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46092 |
| Veľkosť | 10 x 8 x 0,4 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46093 |
| Veľkosť | 8 x 8 x 0,4 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46098 |
| Veľkosť | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46099 |
| Veľkosť | 8 x 8 x 0,4 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46100 |
| Veľkosť | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46101 |
| Veľkosť | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46103 |
| Veľkosť | 20 x 16,5 x 0,4 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46107 |
| Veľkosť | 16 x 10 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46108 |
| Veľkosť | 22,5 x 16,5 x 0,4 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46111 |
| Veľkosť | 30 x 22 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46112 |
| Veľkosť | 15 x 7,5 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46113 |
| Veľkosť | 22,5 x 11 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46114 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)