Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Sapphire |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44587 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44594 |
| Prevedenie | Crystal Labrador obojstranné pokovovanie |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44603 |
| Prevedenie | Crystal Capri Gold |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44661 |
| Prevedenie | Crystal Labrador |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44663 |
| Prevedenie | Amethyst |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44667 |
| Prevedenie | Montana |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44670 |
| Prevedenie | Amethyst |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44687 |
| Prevedenie | Indicolite |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44697 |
| Prevedenie | Smoked Topaz |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44711 |
| Prevedenie | Crystal |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44717 |
| Prevedenie | Crystal Aurum |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44720 |
| Prevedenie | Crystal Capri Gold |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44721 |
| Prevedenie | Crystal Labrador |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44723 |
| Prevedenie | Jet |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44724 |
| Prevedenie | Jet AB |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44725 |
| Prevedenie | Black Diamond |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44729 |
| Prevedenie | Citrine |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44732 |
| Prevedenie | Hyacinth |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44736 |
| Prevedenie | Light Amethyst |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44739 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)