Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 5 x 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44776 |
| Prevedenie | Pearl Effect White |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44777 |
| Prevedenie | Pearl Effect Light Creamrose |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44779 |
| Prevedenie | Pearlescent Cream |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44800 |
| Prevedenie | Crystal Magic Black |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44816 |
| Prevedenie | Pearl Effect Light Creamrose |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 44819 |
| Prevedenie | Pearlescent Cream |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 44840 |
| Prevedenie | Crystal Magic Black |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 44856 |
| Prevedenie | Pearl Effect Light Creamrose |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44859 |
| Prevedenie | Crystal Magic Black |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44896 |
| Prevedenie | Pearl Effect White |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44897 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44978 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 14 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Číslo tovaru | 44980 |
| Prevedenie | Crystal |
| Veľkosť | 6 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44987 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 6 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44988 |
| Prevedenie | Crystal Honey |
| Veľkosť | 6 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44989 |
| Prevedenie | Jet |
| Veľkosť | 6 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44990 |
| Prevedenie | Aqua Bohemica |
| Veľkosť | 6 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44992 |
| Prevedenie | Light Amethyst |
| Veľkosť | 6 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44993 |
| Prevedenie | Light Rose |
| Veľkosť | 6 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44994 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)