Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Light Siam |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44743 |
| Prevedenie | Montana |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44744 |
| Prevedenie | Olivine |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44745 |
| Prevedenie | Rose |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44748 |
| Prevedenie | Sapphire |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44749 |
| Prevedenie | Siam |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44750 |
| Prevedenie | Pearl Effect Cream |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44778 |
| Prevedenie | Pearl Effect Creamrose |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44780 |
| Prevedenie | Pearl Effect Light Burgundy |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44789 |
| Prevedenie | Pearl Effect Red |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44791 |
| Prevedenie | Pearl Effect Dark Blue |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44795 |
| Prevedenie | Pearlescent Grey |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44799 |
| Prevedenie | Pearlescent Peacock Green |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44808 |
| Prevedenie | Crystal Malachite |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44810 |
| Prevedenie | Crystal Aqua Blue |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44813 |
| Prevedenie | Crystal Ceramic Grey |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44815 |
| Prevedenie | Pearl Effect Creamrose |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 44820 |
| Prevedenie | Pearlescent Grey |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 44839 |
| Prevedenie | Crystal Salmon Rose |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 44851 |
| Prevedenie | Crystal Ceramic Grey |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 44855 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)